2737
2739
عنوان

چطوری شوهرمووابسته کنم

213 بازدید | 23 پست

من زودعصبی میشم وبهم میریزم 😔چه کارایی یه زن باسیاست انجام میده شوهرش ن لوس شه ن ازش فراری خسته شدم بخدا۲سال دعواداریم

وزن الان۸۵😣هدف اول۸۰😊هدف دوم۷۵😃هدف سوم۷۰😎بعدازهرهدف یه کادو واسه خودم میگیرم😜

من که هر کاری بهم گفتن انجام دادم تهش هم هیچ نتیجه ای ندیدم

دختری که بابا نداره مشکلاتشو به کی بگه 😔 اگه یکی مزاحمش شد به کی بگه 😔 اگه دلش گرفت با کی درد و دل کنه 😭 کاش من جای تو میرفتم بابایی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم خیلی زود جوش میارم

تازگیا سعی میکنم وقتی عصبیم حرف نزنم بهتر از دعواس 

اِن شاءالله همگی حاجت روا بشیم..یه آمین بگو❤👇خدا جونم میشه منم لایق مادر بودن بدونی ..؟🙁  دلم حس مادر بودن میخواد.. حس بارداری.. حس مراقبت از یه کوچولویی که دنیامونه..حس شب بیداریای یه مادر..حس مادری حس مادری حس مادری..دوسدارم زودتر تجربش کنم..خدایا به حق فاطمه الزهرا این اولین و آخرین سقطم باشه..لطفا هیچ مادری رو با بچه تو شکمش امتحان نکن...خدایا منم ببین دل من و شوهرمم شاد کن.. خیلی تنهام خدا...لطفا❤   ای کاش هرچه زودتر دامن همه منتظرا سبز بشه😍😍لطفا اگه منو تو تاپیکای خیانت دیدین تذکر بدین بهم ممنونم❤

چطوری بودی؟میشه راهنماییم کنی

دعواتون ک میشه صداتو بلند نکن 

ی لحظه فکر کن بارداری و بخاطر بچه نباید حرص بخوری

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
2738
عزیزم شما همه ش یه ماهه عروسی کردین درسته؟

بله

دختری که بابا نداره مشکلاتشو به کی بگه 😔 اگه یکی مزاحمش شد به کی بگه 😔 اگه دلش گرفت با کی درد و دل کنه 😭 کاش من جای تو میرفتم بابایی 
دعواتون ک میشه صداتو بلند نکن  ی لحظه فکر کن بارداری و بخاطر بچه نباید حرص بخوری

باردارنیستم

امضات تنمو لرزوند چقد بده بابا نداشته باشی:))))

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم..یادمه اردیبهشت ماه بود که از زمینو زمان بریده بودم فقط منتظر یه معجزه ازسمت خدا بودم یه چیزی که بهم ثابت کنه فکرام اشتباست ولی نشد..همون روز تصمیم گرفتم از این زندگی خودمو خلاص کنم الان ۲۸/۹/۱۴۰۱ هستش و ۷ماه میگذره از اون روزا تلاشمو کردم و بزودی از دست شوهرم خلاص میشم..امیدوارم این امضا حذف بشه وبجاش این بیاد(صبرتنها کافی نبود..ریشه میخواست دوام آوردن در آن روزهای کذایی♡)

عزيزم خدا زن رو تو قران مايه ي آرامش(سكينه)مرد خطاب كرد

غر نزن ،محبت كن.از قديم گفتن از محبت خارها گل ميشود.فقط زبون .مردا تشنه ي محبتن.شوهر من خودش ميگه خرم كن،مردا زود خر ميشن

عزيزم خدا زن رو تو قران مايه ي آرامش(سكينه)مرد خطاب كرد غر نزن ،محبت كن.از قديم گفتن از محبت خارها ...

😂😂چشم سعی میکنم

چطوری بودی؟میشه راهنماییم کنی

همیشه خونه رو تمیز نگه میدارم هر روز ورزش میکنم هر روز غذای تازه و به اندازه براش درست میکنم هر روز وقتی توی خونست مطالعه میکنم به خانوادش احترام میذارم وقتی اون میاد خونه بهترین لباسامو میپوشم براش پیامک عاشقانه میفرستم 

2706