2726
عنوان

خوشکلا بیایید نیاز ب نظرتون دارم

81 بازدید | 10 پست

شوهرم از کارت دوستش ک سواد کمی داره ۴۰۰ کشیده اون هی زنگ میزمه ۶۰۰ کم  اما شوهرم میگه ۴۰۰ کشیدم موجودی هم دادم دستت

کارت دوست شوهرم ب نام داششه اونم ی شهر دیگه است نمیتونه پرینت بگیره  

این قضیه واسه ۲شب پیشه چجوری ثابت کنیم ۴۰۰ کشیده ؟

خدایا هرچیزی ک به صلاح هردوجهانم است راخودت رقم بزن الهی آمین...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
کارت ماله هر بانکیه برین گردش دوره حساب از خچدپرداز مربوط به همون بانک بگیرین

صاحب کارت خواهر نیست پرینت رو میدن دست یکی دیگه ؟ازبانک نمیشه فقط از خودپرداز

خدایا هرچیزی ک به صلاح هردوجهانم است راخودت رقم بزن الهی آمین...

۱۰ گردش اخر حسابو بگیرین

اگ زیاد برداشت یا واریز نداشته باشه تو این دوروز

اِن شاءالله همگی حاجت روا بشیم..یه آمین بگو❤👇خدا جونم میشه منم لایق مادر بودن بدونی ..؟🙁  دلم حس مادر بودن میخواد.. حس بارداری.. حس مراقبت از یه کوچولویی که دنیامونه..حس شب بیداریای یه مادر..حس مادری حس مادری حس مادری..دوسدارم زودتر تجربش کنم..خدایا به حق فاطمه الزهرا این اولین و آخرین سقطم باشه..لطفا هیچ مادری رو با بچه تو شکمش امتحان نکن...خدایا منم ببین دل من و شوهرمم شاد کن.. خیلی تنهام خدا...لطفا❤   ای کاش هرچه زودتر دامن همه منتظرا سبز بشه😍😍لطفا اگه منو تو تاپیکای خیانت دیدین تذکر بدین بهم ممنونم❤

عابر بانک همون بانکی که کارت رو صادر کرده (مثلا اگه کارت بانک ملت هست باید برید عابربانک ملت فقط) میتونه ده گردش آخر حساب رو بهتون بده و نیاز به کارت ملی یا صاحب کارت هم نداره