2737
2739
عنوان

بچم تاصبح بیداره

227 بازدید | 20 پست

دوماهشه شبا اصلا نمیخوابه تا پنج شیش صبح بعضی وقتا تاهشت ولی روز خوابه تا دو شب چکار کنم کسی راه داره دارویی چیزی برا بچه که بخوابه 

خدایا خستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پسر منم تا ۳ونیم بیداره 

دوماهش شد اینجوری شد الان دوماه و دوهفتشه

قبلش

از ۱ونیم ۲ تا ۷ صبح یا ۸ و ۹ بیدار بود

طفلکا روز و شبو نمیفهمن هنوز

باید صبر داشته باشیم فقط همین

خداروشکر که دارمت❤❤💙
2738
۳ ماهش بشه خوب میشه..دختر من ۳ماهگی فرق روز و شب رو فهمید

اره راست میگی بچه دومم حس نکردم چون بچه اولم بزرگ بود خودش کاراشو میکرد الان نه بچه دومم کوچیکه هنوز این هم شبا بیداره جونم دراومده

خدایا خستم 

سعی کن روزا بیدارش کنی باهاش بازی کنی نزاری زیاد بخوابه

واکسنشو زدی؟

پسر من پنج ماهشه تازه الان داره خوابش تنظیم میشه البته هنوز معلوم نیست

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
سعی کن روزا بیدارش کنی باهاش بازی کنی نزاری زیاد بخوابه واکسنشو زدی؟ پسر من پنج ماهشه تازه الان دا ...

نه قرار برم شماره بهداشت بگیرم بیان دم در واکسنشو بزنن خوابش به واکسن ربط داره مگه

خدایا خستم 
پسر منم تا ۳ونیم بیداره  دوماهش شد اینجوری شد الان دوماه و دوهفتشه قبلش از ۱ونیم ۲ تا ۷ صبح ...

اخه خیلی سخته دوشیفت بیدارم مثلا هشت صبح خوابیدم هر ساعت بیدارم میکرد دختر بزرگم تا دوازده یک بعد بیدارتا روزبعد هشت صبح 

خدایا خستم 
نه قرار برم شماره بهداشت بگیرم بیان دم در واکسنشو بزنن خوابش به واکسن ربط داره مگه

آره چون استامینوفن میدی همش خوابه ساعت خوابشون تغییر میکنه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
2706