2726

همین الان یه دفعه محکم تر از نپش های قلبی کوبید بعد بازم دوباره برگشت ب حالت عادی خودش..دلیلش چی میتونه باشه؟؟ کسی اینجوری شده تا ب حال؟؟اسمش تپش قلبه؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
موقع احساس خطر یا عصبی شدن یا... بدن یه هورمونی ترسح میکنه ک اون باعث میشه تپشقلب و تنفس تندتر بشه

میدونم گلم ولی خب یهدفعه برا من فقط یه دونه محکم میکوبه و بعد بازم سریع برمیگرده حالت عادی بدون اینکه از چیزی بترسم اینجوری میشه 

کاش میدونستم دلیلش چیه😑

خییلیی دلایل میتونه داشته باشه ولی من خودمم ک اینجوری میشم بیشتر وقتاش بخاطر کمبود پتاسیم ، چندتا دونه هویج یا خیار یا سیب زمینی بخور ، اگه خوب شدی بخاطر کمبود پتاسیمت بوده عزیزم

هر اتفاقی خیر مطلقه حتی اگه ظاهرش بد باشه💫✨
من هم زیاد اینجوری میشم  مخصوصا وقتی ناراحتم  و این تپش محکم و نامنظم نفسمو تنگ میکنه

سلام

نمیدونم هنوزم هستین یا نه. شما این حالتت خوب شد؟ اخه قلب منم همینه. یهو یه دونه محکم میکوبه بعد دوباره از اول شرو میکنه

کاش میدونستم دلیلش چیه😑

عزیزم منم مثل شما شدم

دفعه دومه این اتفاق داره برام میفته  من باردارم

دلیلش چیه، ؟ دکتر رفتید؟

عزیزای دلم برای اینکه آرامش به زندگیم برگرده یه صلوات مهمونم کنید لطفا♥️
سلام نمیدونم هنوزم هستین یا نه. شما این حالتت خوب شد؟ اخه قلب منم همینه. یهو یه دونه محکم میکوبه بع ...

عزیزم شما خوب شدید 

دلیلش چیه؟دکتر رفتیدیا نه

من باردارم

نه هنوز. دکترم رفتم همه کار کردم. میگن هیچی نیس ولی خیلی اذیتم.  شما به خاطر بارداری اینجوری ب ...

من تازه یه هفتست اینطوری شدم تاحالا نبودم 

این هفته آمپول پروژسترون شروع کردم نمیدونم دلیلش اینه یا دارم سنگ کوب میکنم

2706