2726
عنوان

خانومای خردادی بیاین کارتون دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 13292 بازدید | 801 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم خردادی ام اما اصلا اینجوری که شمامیگی نیستم کاملا ثبات داشتم تواحساسم ودیوانه وار عاشق بودم ونمیتونستم بی تفاوت باشم. البته بودم. 

❤️من خوشبخت ترین وزیباترینم خدایاشکرت که به همه ارزوهام رسیدم❤️قانون جذب قانون یقین❤️
وای چقد جالب من تاحالا دختر خردادی دل باخته عاشق پیشه ندیدم

عاشقن ، اما روحیاتشون باثبات نیست نه که  واقعا عشقشون رو نخوان

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
وای چقد جالب من تاحالا دختر خردادی دل باخته عاشق پیشه ندیدم

عاشق عاشقیم اما یهو دلمونو میزنه قیدشو میزنیم:طرف برگاش میریزه ازاینهمه تغییرناگهانی

خدای مهربانم سلام 😍😍😍بابت هرشبی که بی شکرسربربالین گذاشتم؛بابت هرصبحی که بی سلام به توآغازکردم؛بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛بابت هرگره که به دستت بازشد ومن به شانس نسبتش دادم؛بابت هر گره که به دستم کور شد ومن تورا مقصردانستم 😢مراااااااااااا ببخش😢

همینطوره

خردادیا چند قطبی هستن 

ولی خانومای خردادی خیلی خوب میشن برای همسراشون 

مردی ک خانوم خردادی داره انگار ک همزمان چند زن در خونش داره

شده دلتنگ شوی چاره نیابی جز اشک؟!! من به این چاره بیچاره دچارم هرشب!
منم خردادی ام اما اصلا اینجوری که شمامیگی نیستم کاملا ثبات داشتم تواحساسم ودیوانه وار عاشق بودم ونمی ...

چقدر جالب 

اولی خردادی اینجوری میبینم  با ثبات

خداروشکر 
2706