2737
2734
عنوان

چطوری حاضر جواب باشم؟

194 بازدید | 14 پست

منظورم از حاضرجوابی بی ادبی نیست. فقط من یطوریم ک اگه بقیه بهم تیکه بندازن یا مسخره کنن همینجوری نگاشون میکنم اون لحظه واقعا هیچی به ذهنم نمیرسه و بعدا کلی خودخوری میکنم. مثلا دوستام یا فامیل باهام بدرفتاری کنن درحالی ک مقصرم نباشم، خیلی دپرس میشم و نمیدونم چجوری واکنش بدم😥😓 

اگه کسی این مشکلو داشته و حالا بهتر شده راهکار بده لطفا

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل_____اگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من حاضر جوابم ولی خیلی وقتا خودم سکوت میکنم

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
2728

💝سلام💝

قدم اول اینکه یاد بگیری خیلی خودت رو درگیر حرف بقیه نکنی مثلا تا چند روز بهش فکر نکنی گاها بی توجهی و بی محلی بهتر از جواب دادنه 

یکی از دوستام میخواس حاضر جواب بشه ک بهش توهین نکن بدتر ی حرفی میزد ک مناسب نبود

2738
جواب خودشون بهشون برگردون امابرعکسش کن همین😉

چجوری یعنی؟ مثلا تو دانشگاه استادم ازم تعریف کرد دوستم بعد از کلاس واسم قیافه گرفت😓بعد من هی باهاش حرف میزدم در حالی که رفتارش بد بود

من حاضر جوابم ولی خیلی وقتا خودم سکوت میکنم

آخه من کلا خیلی به همه رو میدم و بقیه فک میکنن هرجور که دوست دارن میتونن برخورد کنن باهام در حالی که الان در عذابم

چجوری حاضر جوابی؟ 

💝سلام💝 قدم اول اینکه یاد بگیری خیلی خودت رو درگیر حرف بقیه نکنی مثلا تا چند روز بهش فکر نکنی گاها ...

درسته عزیزم. ولی این اخلاقم شده که بقیه فکر میکنن من هرگز اعتراضی ندارم و هرطور که دوست دارن رفتار میکنن و حتی بی احترامی میکنن و دلمو میشکنن

2706