2410
2553
عنوان

نفس نمیتونم بکشم 😲😲

129 بازدید | 16 پست

بچه ها نفس نمیتونم بکشم سینه و قفسه سینه ام درد میکنه مثلا جای پر درخت میرم تنگی نفس میگیرم یا در معرض گرد خاک باشم از سرفه روده هام میاد تو دهنم ولی معمولی نه 

نفس عمیق نمیتونم بکشم یا نفسمو حبس نمیتونم بکنم استرس بگیرم بدتر میشم 

طبیعیه یا نه ؟

زندگی قشنگه سخت نگیر   🌈🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
خیلی وقته ولی جدیدا بدتر شدم

یه توضیحی میدم ببین اونجوری هستی...وقتی نفس میکشی انگارقفسه سینه ات کوچیک شده نفس کافی نمیره حین غذا خوردن هی زود زود باید بمقدار کافی نفس بکشی ولی فک میکنی که سینه هات تنگ شده نفس کافی نمیره اره؟؟

تاریخ99/9/9هیچی نمیخام 
واقعا  ؟ اخع در حالت عادی خوبم

منم یه مدت قبل عید نفسم سنگین شده بود اون موقع بود که فهمیدیم کورونا از قم شروع شده افتادم به خونه همه جارو با وایتکسو ابو شوینده تمیز کردم یه فته بعد قفسه سینم پشتم گردنم نفس کیشیدنی تیر میکشید یا نفسمو نگه میداشتم رفتم بیمارستان دو تا عکس گرفتم قرصو با شربت سینه داد خوب شدم ولی جایی برم که بو شیمیایی یا وایتکس بخوره یا شوینده نفسم سنگین میشه بازم بعد یکی دوروز خوب میشم 

انَّ مَعَ العُسر یُسرابا هر سختی ، آسانی هست ؛
2714
اره ذدقیقا چیکار کنم تو دکتر رفتی 

تنگی نفس یا اسم نداری تو معده ات اسید داره بعضی وقتا زیادمیشه میاد بالا به قفسه سینه فشار میار نفست اونجوری میشه بیشتر بخاطر حالت روحی ادم اونجوری میشه دکتر زیادررفتم امپرازول داد بخاطر اسید معده ولی تاثیری نداشت سعی کن اروم باش استرستو کم کن هروقت دیدی بدتر شدی شربت ضد اسیدی نعنا بخور یکم اسید و رو کم کنه همین هیچ راهی نیستمن الان خیلی کم پیش میاد اونجوری بشم الان خواهرم و برادرشوهرم اونجوری شد

تاریخ99/9/9هیچی نمیخام 
تنگی نفس یا اسم نداری تو معده ات اسید داره بعضی وقتا زیادمیشه میاد بالا به قفسه سینه فشار میار نفست ...

عه چه  جالب اخه معده ام داغونه زخم معده شدید دارم پس از اونع .. مرسی

زندگی قشنگه سخت نگیر   🌈🌱
2706