2737
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 280943 بازدید | 36895 پست
واستا واستااا

خودت عالی بیست ،شوور با تبصره قبول می سه انشاالله  

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
ندیدم بذار ازت خیلی تعریف میکنن مشتاق شدم ببینمت😍

ای جوونم الکی میگن منو خوشحال کنن این حرفا نی بابااا😂😂😂😍😍😍😍

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
صورت لاغر جذاب تره 😍👍🏼

دقیقا 

تاریخ شروع ۱۴۰۱/۱۰/۲۰وزن شروع 8۴  وزن الان ۸۰😍دوباره شروع میکنم پرقدرت مثل همیشه من از ۱۲۵ این همه راه دور دراز اومدم پس بقیه راهم میتونم تا  به هدفم ۶۵ برسم                             
واستا واستااا

اتفاقا بهم میاین خوشبخت بمونید😍

💚گروه سبز💚    #گروه سبز  وزن شروع ۷۷ وزن ایده ال ۶۸ هدف اول ۷۲ 😊قد ۱۶۵.وزن تاریخ ۹۹/۲/۷ ۷۵.۵_۲/۱۴  ۷۴.۵     وزن  ۷۳.۵ وزن ۳/۲۶   ۷۲.۶۰۰ 😍_هدف اول    ۷۲🤩🤩👍-هدف دوم   ۷۰🤩🤩👍-۵/۱۶  وزن  ۶۹/۸۰۰   🤩وزن ۶۷/۸۰۰  به هدفم رسیدم 🥰🥳🥳🥳م  تاریخ شروع رژیم ۹۹/۰۱/
خوشمان امد اينجا كه لاغري  چه جذبه اي چه چشايي😍😍😍 گودزيلا هم خوبه  خوشبخت باشيد كنار ...

تازه عروسم اینجا برا ۵سال پیشه بعدش ترکمون زدم به خودم 😂😂😂😂

عااشقتمم💃🏻💃🏻💃🏻❤️❤️❤️❤️❤️

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2738
اتفاقا بهم میاین خوشبخت بمونید😍

قربونت بشم عزیزجوونم❣️❣️♥️♥️♥️

عاقوووو من ندیدم عکس میخوام

عکس خواهر شوهرم‌که نمیتونم بزارررم دخیی 😂😂😂😂

عکس خواهر شوهرم‌که نمیتونم بزارررم دخیی 😂😂😂😂

خودت میگم چیکار بر خواهر شوهر دارم

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
دیگه کی عکس گزاشت اعتراف کنییید😬😬😬😬😈

😂😂😂😂

تازه عروسم اینجا برا ۵سال پیشه بعدش ترکمون زدم به خودم 😂😂😂😂 عااشقتمم💃🏻💃🏻💃🏻❤️❤️❤️❤️❤️

چند سالته؟؟ 

كي ازدواج كردي؟ 

بچه داري؟؟ 

ديگه سوالي ندارم خوشگل جوووون😛

2706