2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 280952 بازدید | 36895 پست

بچه ها من چن روز نبودم اگه چالش جدید هست به منم بگید لطفا. و اینکه چرا بقیه گروه ها پرو فایل عوض کردن جز گروه نارنجی 

این کاربری دست دونفره اگه تاپیک ها متفاوت بود براتون سوال نشه🥰
الووووو آذر جونی کجایی تو دیشب خبری ازت نشد من دیروز و امروز مهمون بودم و روی هم رفته 1100 هر روز ...

سلاااامدیروز اومدم دیدیم نیستی دیگه تگت نکردم

امروز ۱۱۳۷ کالری

دیروز ۱۲۵۰

ورزش نداشتم

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

و اینکه ترازوم دیروز خرد و خاکشیر شدددد

دم و دستگاهش کار می‌کنه ولی شیشه نداره تا ببینم میتونم شیشه بیابم براش یا نه مجبورم دست به جیب شم

حیففففف

ترازوی خوبی بوووود😢

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
2731
@آسنات99     گزارش#  99/6/28 جمعه شمارش معکوس تا خوش اندامی👗👗👗👗👗👗👗 صبحان ...

سلام عزیزم😘😘عالیییی بودی حرف نداری 👏👏👏👏احسنت به تورژیمی نمونه که بیرون شهرهم عالی رعایت میکنی👏👏🌼🌼🌼🌼

وااي سرگروه جوني امروز رفته بودم بيرون جوجه كباب و مخلفات جاتون خالي از دستم در رفت قول ميدم ديگه تك ...

سلام گلم چرادعوات کنم آخه دختربه این خوبی مطمئنم فرداجبرانش میکنی اگه رژیم شیردهی نیستی فردارویه فست توپ بگیری حله😘😍😍🌼🌼🌼

2738
هم راضی به رژیم من نیست.هم من چند سال اول بچه نمیخواستم الان من را مقصر میدونه بابت بچه دار نشدن

ای داد... این موضوع ک نباید دنبال مقصر بگیردین ک😢

انشاءالله هر چه زودتر گره از مشکلاتت باز بشه عزیزم❤

به حکمتش دل بسپار 🌿
سلام خوشگلم ممنون مهربونم😘😘😘 عالیییی خوب بودی عزیزم👏👏👏👏خوبه که خونه مادرهم کالری شماری میکنی ...

سلام عزیزم لب تاب در اختیار همسر گرامی بود تازه تونستم بیام شرمنده

گزارش#  

کالری مجاز 1340

کالری مصرفی 1323

صبحانه نان و پنیر

ناهار: کباب تابه ای و 5 قاشق برنج

میان وعده قهوه + هندوانه

شام:سالاد کاهو +نصف ران مرغ آب پز ریش ریش شده 

ورزش انجام شد

آب 8 لیوان

لاغری با تاپیک بامداد خمار💪  📌گروه نارنجی📌   وزن شروع: 80.   🎯هدف اول ۷۸  👈👈هدف دوم ۷۵ 😍🤲  👈 هدف سوم ۷۲ 👈👈هدف چهارم ۶8 😍😍     
2706