2726
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 280840 بازدید | 36895 پست
@سمیه1396     سلام سمیه جون  ۵۴روز تا هدف مانده صبحانه چای سفید و لیمو و عسل  ...

سلام گلم🌸

باریکلا رژیمی نمونه👏👏👏👏

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
خب اینا بعد از کاهش وزن باید پوستاشونو جراحی کنن حتما، مثل عکس اول که گذاشتی اونم جراحی کرده کاملا م ...

موافقم

دختر عمه من روناش اونجوري بود لاغر كه شد پوست اويزون بود خيلي بد شده بود هر طرف ميخوابه پوستا اون طرفي ميشن عملم نكرد

🥀🌈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام سمیه جونم قربونت برم ببخش منو بخاطر غیبتام😢 گزارش# دیروز ناشتا اب و ابلیمو صبحانه:سفیده ...

سلام گلم.🌸

الان دیگه خونت برگشتی؟؟؟

گلاب خالی هم‌میشه 😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
موافقم دختر عمه من روناش اونجوري بود لاغر كه شد پوست اويزون بود خيلي بد شده بود هر طرف ميخوابه پوست ...

بله دقیقا پوستارو باید جراحی کرد چون دیگه کاریشون نمیشه کرد

گروه طلایی🌻تثبیت🌻   وزن شروع۶۵⬅️ ۵۹.۲۰۰ رفتم تثبیت💪🏆🎯 قد۱۶۰   
2728
خب بنده یک ساعت ورزشامو انجام دادم💪 @سمیه1396    سلام عزیزم😍😍😍

سلام گلم🌸

افرین ورزشکار💪💪💪💪

سلام اگ بخوام مواد ماکارانی را بانان بخورم داخل کرفس چی بزنم سس ماکارانی نداره ک موادشم سویا و سیب ...

سلام گلم

اگه داخل مانکن نداره، موادشو جدا حساب کن+ روغن+ نان😉

حتما امتحانش ميكنم

وقتی خوردیش، نظرتو بگو😁

بله دقیقا پوستارو باید جراحی کرد چون دیگه کاریشون نمیشه کرد

البته اون خيلي چاقا بنظرم عمل بازمن دختر عمم با سنش مثل قلبه بزرگه لاغر شد قلبه اويزون شد

ولي من ٩٧ كيلو بودم اون موقع ام بدنم خيلي سفت بود يدست چاق شده بودم الانم كه لاغر كردم يذره ام شل و اويزون نشدم

🥀🌈
البته اون خيلي چاقا بنظرم عمل بازمن دختر عمم با سنش مثل قلبه بزرگه لاغر شد قلبه اويزون شد ولي من ٩٧ ...

خب پس مشخصه جنسه پوستت خوبه و سفته، من دکترم بهم گف شما پوستت کاغذیه و چروک میشه شکمت 

گروه طلایی🌻تثبیت🌻   وزن شروع۶۵⬅️ ۵۹.۲۰۰ رفتم تثبیت💪🏆🎯 قد۱۶۰   

شوووهرم بهم میگه ممکنه سایز کم کنی ولی وزن کم نمیکنی

بدم میاد از این مدل گفتنش اصلا بلد نیست انگیزه بده ،نمیدونم چرا حرفش روم تاثیر میزاره😭😭😭😭😭

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃
خب پس مشخصه جنسه پوستت خوبه و سفته، من دکترم بهم گف شما پوستت کاغذیه و چروک میشه شکمت 

اخه من چاقم شده بودم قدم بلنده گرد ديده نميشدم هيكلي شده بودم جايه بخصوصيم چاق تر از جاهاي ديگم نبود كه الان لاغر شدم مثلا اونجا اويزون شه

زايمانم نداشتم تاحالا

ولي از خيلي قبل تر از رژيمم باشگاه ميرم 

🥀🌈
شوووهرم بهم میگه ممکنه سایز کم کنی ولی وزن کم نمیکنی بدم میاد از این مدل گفتنش اصلا بلد نیست انگیزه ...

واسه منم حرفش خيلي روم تاثير ميزاره بهم بگه خوبي رژيم نگير بسه انتحاري ميزنم فرداش پشيمون ميشم

🥀🌈
واسه منم حرفش خيلي روم تاثير ميزاره بهم بگه خوبي رژيم نگير بسه انتحاري ميزنم فرداش پشيمون ميشم

میدونی وقتی میبینی من ذوق یه چیزی رو دارم بجای اینکه همراهی کنه یه شوخی می پرونه که واسه من جدیه😳

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃
2706