2726
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 280879 بازدید | 36895 پست
نه کلا سرکه بهم نمیسازه . چشم عزیزم . اگه موردی نداره من چند روز گزارش ندم .الان از صبح هیچی نخورد ...

تا اخر هفته را استراحت کن، از شنبه بیا😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

@شیرین_آردا      

گزارش#  

سلام عزیزم خوبی گلم؟

۶۹ روز تادهدف

صبحانه نان یک کف دست پنیر و گوجه وخیار و شیر و شیره انگور و پودر سنجد۲۴۱ ک

ناهاربرنج۷ قاشق غذاخوری و قیمه و سالاد۷۱۰ کالری

شام یک لیوان شیر و خرما۱۵۵ک

میان و عده پسته شلیل بادام و خربزه ۵۳۰

آب ۶لیوان

ورزش از فردا

کالری مصرفی ۱۶۳۰

کالری مجاز۱۷۰۰

گروه نارنجی 💥شروع رژیم ۹۹/۴/۷ وزن فعلی۹۸ ✅۹۷✅👈۹۵/۵ قد۱۷۰ هدف۸۱   😄😄  بخند بزار همه بفهمند قویتر از دیروزی😄😄                                        

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سميه سركه سيبو يادم رفت بخور قبل ناهار قبل شام بخورم؟

۱۵ مین قبل و بعد ورزش بهتره😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

@zizigoli    گزاررررش#    ۷۰ روزتاهدف زیبایی

ص؛  دوتاالوزرد یه الوقرمز  سه خرما  چهار گیلاس

ن؛سه کف دست نان  سه گوجه کبابی  لیموترش    سبزی خوردن

م و؛اب هویج بستنی ۱۰۰گرم  سه خرما باچای

ش؛جوجه کباب محلی   دوکف دست نون   دوتاالوزرد   سبزی خوردن لیموترش

کالری مجاز۱۳۸۰

کالری مصرفی۱۳۰۰

رژیم شیردهی یه لیوان شیر

ورزش دراز نشست حلقه   پلانک  شناروی دیوار

(امروز خیلی انتحاری زدم  امابعدازدوماه بستنی خوردم😭😭دیگه تکرارنمیشه دیروزم خیلی بدبودم)

برای آرامشم دلم یه صلوات بفرستین😔😔🙏🙏
2728

گزارش#  

@zizigoli    

صبحانه=پنیر خامه ای.عسل.نان لواش.....۱۹۸کالری

ناهار=کباب کوبیده.۱۵۰ گرم‌ پلو...۸۵۵ کالری

شام = آب هویچ... ۹۳ کالری

میان وعده=پفیلا.سیب.اب هویچ .سیب قند ۲ تا  چای.چای سبز...۲۷۶

آب ۱۰ لیوان
مصرفی۱۴۲۲
مجاز=۱۵۰۰

ورزش

حلقه 30 دقیقه....۲۱۱

رقص ۲۰ دقیقه..۸۵ کالری

پیاده روی  ۲۰ دقیقه

چالش ۳۰ روزه روز سوم..۳۹ کالری

هشدار..که آرامش ما را نخراشی.           
ازون دمبل هایی ک میشه وزنه رو تغییر داد و کم زیاد کرد بخر. چون باید بعداز یه مدت دمبلت رو سنگین کنی

سهیلا جون من امروز گزارش دادم صب.ن لایک کردی ن جواب دادی ولی گزارش دادمااا اخطار ندی🙄

خدایا شکرت 🌸

@pari95    

گزارش# ❤️❤️❤️❤️🥰🥰

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
ای خااااهرررر مگه با این وروجک فضول میشع از این کارا کردددد🙆🙆🙆🙄 میره پیدا میکنه بازش میکنه کل ز ...

اگه چسب حرارتی داری، میتونی دورشوو ببندی..

ببین بستگی به قدرت بدنیت داره و اینکه جقدر دستات قوی هس!!!

بین ۱ و ۱/۵ خوبه برای شروع

من خودم با بطری شروع کردم ۱ ماهی میشه... وزنش دوروبراي ٨٠٠ ميشد...توی تعداد اخراش، بازوهام شَل میشه😅 من دستام كلا ضعيفه...

ولي يكي كه دستاش قوي هست، ممكنه يا ١ كيلويي هم خسته نشه!!!

@سمیه1396   سلام قشنگمممم  ۶۸روز مانده تا هدف💪💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚 ...

سلام گلم🌸

باریکلا ورزش👏👏👏👏عاليي بود

فقط تو وعده صبحانه مقدار شيرينيجاتت كمتر باشه، چون باعث گشنگي كاذب و سوزش معده ميشع...

من فقط صبا نون میخورم.اونم بربری ۲ کف ینی باعث کند شدن کاهش وزن میشه؟

اینکه تو وعده ها تکرار بشه خوب نیس 

حرف به من/پیام ناشناس. 🌻سرگروه زرد🌻تاپیک زندگی سالم وکاهش وزن بامدادخمار 💚خودم عضو گروه سبز💚 رژیم رو از 12 اردیبهشت شروع کردم. وزن شروع:67🤦🏻‍♀️-وزن فعلی:59💪-وزن هدف:57🔒 قد 168 🧍🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🎾 Don’t stop until you’re proud
عالیه عزیزم ورزش چی

zizigoli# گزارش#  

صبحانه نان بربری و منیر و گردو 

میان وعده انگور و تخمه 

ناهار کتلت و سالاد 

میان وعده آجیل یک کاسه کوچک 

شام کتلت 1عدد و سالاد وماست

ورزش دوتا 20 مین حلقه 

کلا 1200کالری.چالش سرکه و پلانک هم انجام شد.

با تشکر ازشما

چالش پاییزی بامدادخمار🍁🍁🍁🍁🍁وزن شروع 60450     وزن پایان چالش 56
سلام عزیزم @سمیه1396   گزارش# ۶۸ روز تا جذابیت

سلام گلم🌸 حرف نداره👌👌👌👌👌

سرکه نمیخوری؟

2706