2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 280943 بازدید | 36895 پست
کیک گردویی زدم چون گردو و خرما وکشمش داشت🤦‍♀️

اها ولی بدون شکر که بوده حتما کالریش کمتر بوده دیگه 😉

امیدوارم 99.9.9 بهترین اتفاق برای همه و خودم بیفته 😍🤲. گروه سبز هستم 😉     وزن شروع:56  وزن اکنون :52  وزن هدف:50💪.  قد:160

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا مجاز ۷۰۰ امروز که فست نبوده  چقدر برنج خوردی مخصوصا شب 🤐

وااای من اشتباهی فک کردم دوشنبه فسته😁😁😁

کلی استرسم کشیدم.

برنج اخه مهمونی بودم نمیشد ک نخورم اصلا😔 اولین باره شب برنج میخورم

کلا چیز کیک و شیرینی و میوه و هرچی اورد لب نزدم.

وزن اولیه:۹۴😢‌هدف :۶۵🏅 وزن الان:۸۱😢 👈۷۹/۹۰۰🔓    همه چیزو سپردم به خدا... 
اها ولی بدون شکر که بوده حتما کالریش کمتر بوده دیگه 😉

احتمالا 😋

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
2731
آره سمیه نزدیکش ک نه دیشب پریود شدم ناراحتیه ب خاطر مقدارش بود روز قبلش فوق العاده زیاده روی کرده ب ...

فست امروزو حسابی رعایت کنی، جبران میشه،،😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
الان کجای گزاشوو چک کنم 🥴 ورزش؟؟ چالشا؟؟ بنویس قبل ارسال یه کپی بگیر بعدش بزن ارسال که اگه ارسا ...

نوشته هام بیشتر میشه ارسال نمیشه اسکرین ارسال نمیشه.چشم کپی میگیرم

💚گروه سبز💚    #گروه سبز  وزن شروع ۷۷ وزن ایده ال ۶۸ هدف اول ۷۲ 😊قد ۱۶۵.وزن تاریخ ۹۹/۲/۷ ۷۵.۵_۲/۱۴  ۷۴.۵     وزن  ۷۳.۵ وزن ۳/۲۶   ۷۲.۶۰۰ 😍_هدف اول    ۷۲🤩🤩👍-هدف دوم   ۷۰🤩🤩👍-۵/۱۶  وزن  ۶۹/۸۰۰   🤩وزن ۶۷/۸۰۰  به هدفم رسیدم 🥰🥳🥳🥳م  تاریخ شروع رژیم ۹۹/۰۱/
سلام‌گلم.. وقتی داخل کادر نوشتی، یه انگشتت را بزن روی نوشته، علامت کپی میاد، علامت را روی کل نوشته ا ...

سمیه جان خیلی لطف کردی🌷🌷🌷🌷⚘⚘⚘⚘⚘🌹🌹🌹🌹🌼🌼🌼🌼🌼🌻🌻🌻🌻🌻🌺🌺🌺🌺🌺🌸🌸🌸🌸🌸🌸

تاریخ شروع رژیم ۱۳/۲/۹۹.....وزن شروع۸۳*وزن فعل۷۵*وزن هدف ۶۵  (گروه آبی) "به آرزوهایم قول رسیدن دادم"(شروع چالش پاییزی)
خب مگه کی شروع کردی یعنی کاهش نداشتی گلم؟ دیروز یکشنبه بود چرا تگم نکردی وزنتو بگی 

عزیزم ی ماهه ولی همه میگن خیلی لاغر شدم...نمیدونم چرا وزنم زیاد تکون نمیخوره...بخدا من نت ندارم اینجا وگرنه هرشب گزارش میدادم.‌.حذفم نکن توروخدا...من این هفته برمیگردم خونم

خدایا فقط به امید خودت... ۱۴۰۰.۲.۶                    
2738

گزارش# @نازلی_سخن_نگفت    صبحانه :پنیر ۱۵ گرم،نان بربری یک و نیم کف دست ،چای یک لیوان(۱۳۸٫۵) نهار:۳ق برنج ،یک بشقاب سالاد فصل+۲ق ماست بدون چربی(

۱۸۲٫۸) شام:پنیر۱۵گرم ،سبزی خوردن ۲۰۰ گرم ،نان بر بری ۲ کف دست(۲۳۰٫۵) م و :آلو قرمز ۱ عدد،البالو ۳۰ تا،اب طالبی ۲ق غ،شیر موز۳ق غ ،خیار۱عدد،زردالو ۳عدد،خرما۳عدد(۴۷۷٫۸).     کالری مجاز (۱۳۸۵)کالری مصرفی ۱۰۳۰) ۱۳ لیوان آب +ناشتا اب وابلیو وشب هم سرکه و آب +چالش ۸۶ روز /& ورزشها پیاده روی۴۰۰۰ +پلاتس ۳۷ دقیقه (چربی سوزی کار کردم) 

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
خب کمش کن حتما منم بشقابمو پر میکردم الان هفته ای دوبار شایدم یه بار بخورم

خب مشکل همینه 😄نمیدونم برنج نخورم چی بخورم 

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚

من نون بربری فقط ،چون اون سیرم می کنه

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده

@مامان_الیساهستم2   سلام عزیزمممم ظهر بخیرر

#فست
صبحانه:نان بربری ۲ کف.عسل.۱۹۲ کالری
نهار:ماهی۱۹۰ کالری
شام:ماست.۸۴ کالری
میان وعده:چای سبز.خرما.شیر.هویج.۲۲۶ کالری
کالری مصرفی:۶۹۳
۹ لیوان آب
ورزش:چالش چوب.چالش شکم.شنا دیواری.پلانک.طناب.حلقه.درازنشست
۶۹روز تا هدف

خدایا شکرت 🌸

سینه مرغ و تخم مرغ آپز. لوبیا پخته.عدس پخته.آبگوشت. کوکو سبزی .کتلت .شامی .نون پنیر سبزی .یتیمچه. میرزاقاسمی خورشت کدو .نرگسی .بورانی اسفناج .خورش قیمه و قورمه با نون و خیلی چیزای دیگه که میتونی با نون میل کنی😊

نه بو نمیده که😁 بوش نکن بنداز بالا فقط ب ویتامینش فکر کن😉

ماله منم خیلی بو میده خیلی درشو باز میکنم حالم بد میشه 

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
2706