2737
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 280943 بازدید | 36895 پست
ا وا آره افسردگی حاد داشتم فکر می کردم 1 کیلو کم می کنم هنوز تو شوکم    

باید بیشتر تلاش کنی. تلاشتم درست بستن کالریه.همین.

برای دوهفته اون میزان کاهش خیلی کمه.

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست

@مامان_الیساهستم2    

عزیزم من سرکه سیب رو 1 قاشق تو یه فنجان آب میریزم می خورم درسته؟

لاغری با تاپیک بامداد خمار💪  📌گروه نارنجی📌   وزن شروع: 80.   🎯هدف اول ۷۸  👈👈هدف دوم ۷۵ 😍🤲  👈 هدف سوم ۷۲ 👈👈هدف چهارم ۶8 😍😍     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@مامان_الیساهستم2     عزیزم من سرکه سیب رو 1 قاشق تو یه فنجان آب میریزم می خورم درسته؟

ن فنجان کمه معدتو اذیت میکنه. توی لیوان بریز

2731
باید بیشتر تلاش کنی. تلاشتم درست بستن کالریه.همین. برای دوهفته اون میزان کاهش خیلی کمه.

فکر می کنی ممکه دچار استپ وزن شده باشم؟ چون کالری رو خوب می بندم ورزش هم هر روز می کنم بچه خوبیم سهیلا جون  

لاغری با تاپیک بامداد خمار💪  📌گروه نارنجی📌   وزن شروع: 80.   🎯هدف اول ۷۸  👈👈هدف دوم ۷۵ 😍🤲  👈 هدف سوم ۷۲ 👈👈هدف چهارم ۶8 😍😍     
ن فنجان کمه معدتو اذیت میکنه. توی لیوان بریز

آره خیلی تندبود تو فنجان ممنون گلم

فکر می کنی ممکه دچار استپ وزن شده باشم؟ چون کالری رو خوب می بندم ورزش هم هر روز می کنم بچه خوبیم سهی ...

ن استپ زمانیه ک دو یا سه هفته روی یه وزن ثابت بمونه.

اینکه کالریتو با چی پر کنی خیلی مهمه عزیزم.

یکروز یا دوروز در هفته ورزش نکن.استراحت بده ب بدنت.

پیاده روی سعی کن هر روز داشته باشی حتی شده نیم ساعت

2738

سلام بچه هاا🌸🌸🌸🌸🌸💃💃💃💃

من اومدم😊🤪🤪🤪🤪

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
@سمیه1396     سلام عشقم خوبي چه ميكني با مهمون داري كي ميرن پس بياي نيستي انگيزه ...

سلام گلم.. مرسی خوبم

مهمونام رفتن..

چی چی انگیزه ندارم... ببینم اینهفته کم کردی دیگع👹

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
@سمیه1396    سلام سمیه هستی؟؟

سلام گلم.. اره الان هستم،.

معلومه کجایی دختر.. خوبی؟؟؟

2706