2737
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 280952 بازدید | 36895 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آفرین گلم از فردا به سمیه جون گزارش بده

مرسی عزیزم خسته نباشی برای این مدت که همراهیمون کردی   

حرف به من/پیام ناشناس. 🌻سرگروه زرد🌻تاپیک زندگی سالم وکاهش وزن بامدادخمار 💚خودم عضو گروه سبز💚 رژیم رو از 12 اردیبهشت شروع کردم. وزن شروع:67🤦🏻‍♀️-وزن فعلی:59💪-وزن هدف:57🔒 قد 168 🧍🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🎾 Don’t stop until you’re proud
2731
@مهدیه24     @نازلی_سخن_نگفت     خیلی خیلی ممنونم از راهنماییتون از صبوریات ...

عزیزم زحمات خودت بوده موفق باشی امیدوارم زود زود به هدفت برسی   

حرف به من/پیام ناشناس. 🌻سرگروه زرد🌻تاپیک زندگی سالم وکاهش وزن بامدادخمار 💚خودم عضو گروه سبز💚 رژیم رو از 12 اردیبهشت شروع کردم. وزن شروع:67🤦🏻‍♀️-وزن فعلی:59💪-وزن هدف:57🔒 قد 168 🧍🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🎾 Don’t stop until you’re proud
@نازلی_سخن_نگفت   سلام نازلی جون این دوتا دوستمون صعود کردن گروه زرد 😍😍😍😍😍 @aghayedelh ...

مرسی گلی   به لیست اضافه شدن

2738
مرسي عزيزم خوندم چشم🙏🏻🙏🏻🙏🏻 نازلي جون من امشب گزارش نميدم خيلي بد خوري كردم اخه😭😭😭😭😭😭

باشه گلی فردا رو پس انتظار یه ورزش حسابی و یه رژیم سالم ازت دارم

@نازلی_سخن_نگفت     سلام عزیزم من نمیدونم برای شما باید گزارش بدم یا کس دیگه ولی چون اخط ...

سلام عزیزم من شما و بچه های دیگه رو تگتون کردم نمیدونم شاید تگ نشدین. شیرین جان سرگروه نارنجی اطلاع دارن از صعودتون. با خیال راحت وارد گروه جدیدتون بشین و به خودتون افتخار کنین. گزارش امروزتون هم از نظر من اوکیه و ازتون خیلی راضی بودم مرسی به خاطر توجهتون

بچه ها شما به گروه نارنجی صعود کردین مبارک باشه   

@stayesh      

@elham619      

@elnena      

@yaldaهستم      عزیزم شما هم عضو جدید گروه زرد هستین خوش اومدین کاهشتون مبارک. ممنون می شم این لینک رو بخونی وعکس پروفایل و امضا رو هم تغییر بدی:‌ زردیها توجه 

سلام عزیزم من شما و بچه های دیگه رو تگتون کردم نمیدونم شاید تگ نشدین. شیرین جان سرگروه نارنجی اطلاع ...

@نازلی_سخن_نگفت   ‍ @مهدیه24    

مهدیه جون و نازلی جون عزیز و مهربون، خیلی ممنون از محبت ها و دلگرمیهاتون در این مدت. بدون کمک های شما نمیشد به این سرعت نتیجه گرفت. امیدوارم همیشه موفق باشین.           

وزن شروع: 70، وزن فعلی:67.5، هدف: 53
@نازلی_سخن_نگفت   ‍ @مهدیه24     مهدیه جون و نازلی جون عزیز و مهربون، خیلی ممنون ...

قربونت برم همش زحمات و توجه خودت بوده موفق باشی و به امید اینکه خیلی زود به هدفت برسی و طلایی بشی   

2706