2726
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 280879 بازدید | 36895 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آفرین گلم از فردا به سمیه جون گزارش بده

مرسی عزیزم خسته نباشی برای این مدت که همراهیمون کردی   

حرف به من/پیام ناشناس. 🌻سرگروه زرد🌻تاپیک زندگی سالم وکاهش وزن بامدادخمار 💚خودم عضو گروه سبز💚 رژیم رو از 12 اردیبهشت شروع کردم. وزن شروع:67🤦🏻‍♀️-وزن فعلی:59💪-وزن هدف:57🔒 قد 168 🧍🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🎾 Don’t stop until you’re proud
2728
@مهدیه24     @نازلی_سخن_نگفت     خیلی خیلی ممنونم از راهنماییتون از صبوریات ...

عزیزم زحمات خودت بوده موفق باشی امیدوارم زود زود به هدفت برسی   

حرف به من/پیام ناشناس. 🌻سرگروه زرد🌻تاپیک زندگی سالم وکاهش وزن بامدادخمار 💚خودم عضو گروه سبز💚 رژیم رو از 12 اردیبهشت شروع کردم. وزن شروع:67🤦🏻‍♀️-وزن فعلی:59💪-وزن هدف:57🔒 قد 168 🧍🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🎾 Don’t stop until you’re proud
@نازلی_سخن_نگفت   سلام نازلی جون این دوتا دوستمون صعود کردن گروه زرد 😍😍😍😍😍 @aghayedelh ...

مرسی گلی   به لیست اضافه شدن

مرسي عزيزم خوندم چشم🙏🏻🙏🏻🙏🏻 نازلي جون من امشب گزارش نميدم خيلي بد خوري كردم اخه😭😭😭😭😭😭

باشه گلی فردا رو پس انتظار یه ورزش حسابی و یه رژیم سالم ازت دارم

@نازلی_سخن_نگفت     سلام عزیزم من نمیدونم برای شما باید گزارش بدم یا کس دیگه ولی چون اخط ...

سلام عزیزم من شما و بچه های دیگه رو تگتون کردم نمیدونم شاید تگ نشدین. شیرین جان سرگروه نارنجی اطلاع دارن از صعودتون. با خیال راحت وارد گروه جدیدتون بشین و به خودتون افتخار کنین. گزارش امروزتون هم از نظر من اوکیه و ازتون خیلی راضی بودم مرسی به خاطر توجهتون

بچه ها شما به گروه نارنجی صعود کردین مبارک باشه   

@stayesh      

@elham619      

@elnena      

@yaldaهستم      عزیزم شما هم عضو جدید گروه زرد هستین خوش اومدین کاهشتون مبارک. ممنون می شم این لینک رو بخونی وعکس پروفایل و امضا رو هم تغییر بدی:‌ زردیها توجه 

سلام عزیزم من شما و بچه های دیگه رو تگتون کردم نمیدونم شاید تگ نشدین. شیرین جان سرگروه نارنجی اطلاع ...

@نازلی_سخن_نگفت   ‍ @مهدیه24    

مهدیه جون و نازلی جون عزیز و مهربون، خیلی ممنون از محبت ها و دلگرمیهاتون در این مدت. بدون کمک های شما نمیشد به این سرعت نتیجه گرفت. امیدوارم همیشه موفق باشین.           

وزن شروع: 70، وزن فعلی:67.5، هدف: 53
@نازلی_سخن_نگفت   ‍ @مهدیه24     مهدیه جون و نازلی جون عزیز و مهربون، خیلی ممنون ...

قربونت برم همش زحمات و توجه خودت بوده موفق باشی و به امید اینکه خیلی زود به هدفت برسی و طلایی بشی   

2706