2737
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 280943 بازدید | 36895 پست

@pari95    

وزن شروع 👈 ۹۴

وزن هفته ی قبل 👈 ۹۲.۲۵۰

وزن امروز 👈 ۹۱.۵۰۰

وزن هدف 👈 فعلا ۷۰

۷۵۰ گرم کاهش در یک هفته💃💃💃💃

این هفته ورزش نشد بکنم ، اما خبلی خوب وزن کم کردم ، خدا رو شکر. دست تو و بقیه ی سرگروه ها هم درد نکنه😘

@pari95   میدونم عزیزم حق با شماست منم مهمان بودم نتونستم رعایت کنم 😘 گزارش#   وزن ...

عزیزم من فقط و فقط  بخاطر خودتون چیزی رو میگم  دوست دارم همه به هدفاشون برسن 😉😙

افزین کاهش داشتی 😍😍😍

مبارکت باشه گلم 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام گلم وقتی بچه ها تگت میکنن وزن میدن همون موقع برو تو درفتر یاداشت گوشیت هی بنویسشون وزناشونو&nbs ...

مرسی عزیزم

لیست رو دارم اماده منتها هنوز چندتایی از بچه ها نیومدن

و من ایران نیستم الان شبه باید برم بخوابم میخواستم بدونم چه ساعتی باز میشه که الارم بذارم بیدار شم بیام لیست رو بذارم

پس وقت مشخصی نداره و ممکنه فردا باشه🧐🧐 سخت شد که

امیدوارم همون فردا بیفته که من خواب نمونم

حرف به من/پیام ناشناس. 🌻سرگروه زرد🌻تاپیک زندگی سالم وکاهش وزن بامدادخمار 💚خودم عضو گروه سبز💚 رژیم رو از 12 اردیبهشت شروع کردم. وزن شروع:67🤦🏻‍♀️-وزن فعلی:59💪-وزن هدف:57🔒 قد 168 🧍🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🎾 Don’t stop until you’re proud
[QUOTE=145407896]سلام گلم. دشمنت اب بیشتر بخور. چرا فست نمیگیری. بخصوص شنبه هارو. بچه ک شیر نمیدی .[ ...

سلام عزیزم.

هفته پیش ک پری بودی. دوهفته قبل68بودی. توی دو هفته نیم کیلو کم کردی. بیشتر باید تلاش کنی عزیزم.

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
2731
@شیرین_آردا     سلام عزیزم صبحانه:انجیر2تا.بادام11تا.پسته6تا+تخم مرغ آبپز=271 میان وعد ...

عزیزم خیلی ناسالم میخورین

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
عزیزم من فقط و فقط  بخاطر خودتون چیزی رو میگم  دوست دارم همه به هدفاشون برسن 😉😙 افزین ک ...

فدات 😍مرسی که وقت میذاری برامون 🤗

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
بچه ها وزن یادتون نره. حتما ناشتا باشید و دستشویی رفته باشید و با لباس همیشگی   خودتون استادی ...

تازه بیدار شدم الان  میرم😂

این کاربری دست دونفره اگه تاپیک ها متفاوت بود براتون سوال نشه🥰
گزارش#   @شیرین_آردا     صبحانه: تخم مرغ آپز + گوجه خام = 97 کا ...

عزیزم خیلی خوبه گزارشت

سرکه سیب تو سوپرمارکتا هم هست اما نمیشه خالی خورد اگه تونستی از عطاریا خانگی بگیر

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
2738
سهیلاجونم سلام دیدی چی شد من ۸۰۰گرم اضافه کردم😭😭😭😭البته دیشب ساعت ۱۰بود یه لیوان شیر خوردم ولی ۱ ...

سلام زهراجون

اره دیدم. عیبی نداره عزیزم میش میاد. منم دقیقا دو سه هفته پیش اینجوری شدم 800گرم در عین ناباوری رفتم بالا ولی هفته بعدش دقیقا همون800گرم رو کم کردم. سیستم بدنیه دیگه نمیشه ک همیشه ازش انتظار داشت. 

ن گلم انصراف جرا بدی. اتفاقا خیلی خوب پیش میری. حالا ی بارم اینجوری شده. 

پاپس نکش. تو میتوووونی.

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
@شیرین_آردا       گزارش#   ۷۳  روز تا چالش مجاز :۱۱۶۰  مصر ...

عزیزم شام پلو نخورین. دو وعده پلو اصلا نخورین. ورزش چرا اینجوریه؟!

هدفت چن بود؟ اره خوب میکنی ،میری اقدام بدنت باید تقویت شه،وزنی که میخوای ثابت بمونی مجاز تثبیتش هر ...

هدف من ۵۵ بود الانم ۵۵.۲۰۰ حدودی هستم امروز جوابتونو دادم که وزن کردم

باید هرشب گزارش روزانه بهتون بدم یا فقط گزارش وزن بهتون بدم

ممنونم

ای وای شیرین اشتباه زدم ازدست این محمدمن کلا۶۶۰ خوردم امروز فستم۷۰۰تابوده

😂😂😂

@شیرین_آردا     وزن شروع     وزن هفته پیش      وزن الان   ...

عزیزم عالیه که😍😍😍😍😍😍 کاش منم یک کیلو کم کرده باشم

نازلی جان فکر میکنم ورزشم رو باید بیشتر کنم برای کاهش بیشتر. ولی نمیدونم برای این وزن و اینکه هفته س ...

عزیزم اگه تو خونه ورزش می کنی محدودیتی نداری حرکاتی مثل کرانچ و پلانک و دراز نشست رو انجام بده ولی خب چون اولشه به خودت فشار نیار بینش فاصله بذار و تعداد خیلی زیاد نرو از اولش

چالش چوب هم فراموش نکن خیلی جوابه

اپلیکیشن های ورزشی هم خیلی خوبن. سطح بندی هم دارن معمولا

حرف به من/پیام ناشناس. 🌻سرگروه زرد🌻تاپیک زندگی سالم وکاهش وزن بامدادخمار 💚خودم عضو گروه سبز💚 رژیم رو از 12 اردیبهشت شروع کردم. وزن شروع:67🤦🏻‍♀️-وزن فعلی:59💪-وزن هدف:57🔒 قد 168 🧍🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🎾 Don’t stop until you’re proud
وزن هدف ۶۵🙄

@مهدیه24    

@نازلی_سخن_نگفت    

وزن اولیه85 وزن هفته قبل 75وزن فعلی74وزن هدف57

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
2706