2737
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 280947 بازدید | 36895 پست
از خواب صبح خیلی بدم میاد اگه ظهر پاشم تا شب کلافه ام و کارام خروار خروار ریخته 🤕 عاااشق صبح زودم&n ...

من خیلی صبح زود پاشدن رو دوسدارم.

منتها تنهام شوهرم میره سرکار دیرمیاد. حوصله م سر میره.مجبورم بخابم.

دونفر هم هستیم کارم زیاد نیست. ظرفامو شبامیشورم.جارو دو سه روز ی بار میزنم. گردگیری و دستمال هم شبا تا نکنم نمیخابم.

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
انواع کته میپزم براش. با کره و خوش نمک. انقد خوشبو و خوشمزه س. تف میکنه تا ذره آخرشو با زبونش میده ب ...

در باره شربت اشتها از دکترش حتما سوال کن

من واقعا تجربه ای ندارم

سرشم گرم. کنی بازم غذا نمیخوره؟ 

براش شعر بخونی، کتاب بخونی، باهاش بازی کنی

در عین حال بهش غذابدی

یعنی میوه هم نمیخوره؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها گزارشتون دیر نشه... دو سه روزی قراره من جایگزین مهدیه جان باشم منو تگ کنید برای گزارش @ ...

نازلی جان گزارش دیروز رو براتون فرستادم صفحه ۳۷۶

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
2731
من خیلی صبح زود پاشدن رو دوسدارم. منتها تنهام شوهرم میره سرکار دیرمیاد. حوصله م سر میره.مجبورم بخاب ...

اره منم که تنها بودم تاظهر میخوابیدم و بعد حسابی که پف میکردم بیدارمیشدم لخ لخ کنان میرفتم دست و رومو میشستم و بدون اشتها صبونه میخوردم و بعدم منتظر بودم تا آقامون بیاد و کلی حوصلم سرمیرفت😫😫 اما الان به لطف بچم 🥰که زودپامیشه منم زود ببدارمیشم و باهم صبحونه میخوریم😍 و جارو میکنیم و تاشب کلی وقت دارم گاهیم کیک و دسر برای شوهرم میپزم کلا صبح بیدارشدن به روز آدم برکت میده 🤩

چاره ی کارت یه نی نیه👶

2738
بچه ها گزارشتون دیر نشه... دو سه روزی قراره من جایگزین مهدیه جان باشم منو تگ کنید برای گزارش @ ...

سلام عزیزم من نیستم ایشالله ازسه شنبه اینهاگزارش میدم, میدونن همه من مسافرتم. 😘😘😘

دست گلت دردنکنه بفکری

اره منم که تنها بودم تاظهر میخوابیدم و بعد حسابی که پف میکردم بیدارمیشدم لخ لخ کنان میرفتم دست و روم ...

خداروشکر بخاطر بچه ت.😍.

مرسی عزیزم. باید دست ب کار شم .ولی دیگه یه خواب راحت ندااااارم😭😭

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
عالی هستی دخترررررر👌👌💋💋💋💋💋 اصلا با خودت نجنگ یکمی بخور حریص نشی  دقیقا دلیلش همینه&nbs ...

دهنم😠 دیشب خوردم یک کاسه خوردم ، کاسه بعدی یه دفعه تونستم به خودم غلبه کنم دیگه . دست کشیدم . 

امروز یکم پایین تر ببندم؟؟ تازه بیدار شدم صبونه نمیخورم . 

دهنم😠 دیشب خوردم یک کاسه خوردم ، کاسه بعدی یه دفعه تونستم به خودم غلبه کنم دیگه . دست کشیدم .  ...

به نظر من صبحانتو‌بخور دوستم شامت و ناهار رو سبک‌ببند 

صبحانه رو لاغری خیلی تاثیر داره 

انگار نخوری بدنت نمیفهمه بیدار شدی و کالری داری مصرف میکنی🥰🥰🥰

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
سعی کن قبل ۱۲ گزارشتو بدی عزیزم اگه ب شما اخطار ندم درحق بقیه اجحاف میشه❤❤❤❤ گزارشت خیلی خوبه فقط ک ...

آخه باور کن یه بچه ای دارم فقط با خوابیدنش یکم نفس میکشم جدیدا یاد گرفته گوشی ببینه میپره روش بعد نمیخوامم حذف بشم من فقط با تاپیک شما دارم کم میکنم درسته یذره یذره کم میکنم ولی همینم خوبه قبلا فقط اضافه میکردم کم نمیشد ارادم با شماها قویه نمیخوام حذف بشم

حالا تمام سعیم رو میکنم قبل ۱۲ گزارشمو بدم ولی اگر بعدشم دادم جان من اخطار نده

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

@شیرین_آردا    

سلام هیچ چیز کم‌کالری تو خونه نیس بخورم امروز فست دارم روز  دوم شوکم چی بخورم😣

آش رشته چقد کالریش بالاس😭😭😭نمیدونم درست زدع یا نه از شما چقد‌میزنه کالریشو

چقده کالریش؟

دیشب گزارش ندادم همه چی خوردم دیکه گزارش نمیخواس 😶😶😶

😍واس خوشبخت شدنم صلوات میفرستی؟ تاریخ شروع رژیم ۳۰ مرداد وزن شروع ۸۷
2706