2737
2739
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 280954 بازدید | 36895 پست
نه عزیزم ناراحت نمیشم اصلا اتفاقا چند تا تاپیک هم بود خودمم رفتم راهنمایی کردم  آخه اینا قبلا ...

آهان مطمن بودم چیز دیگه ای هست چون خیلی خانومی شما امیدوارم خدا برات جبران کنه این همه خوبیتو 

مهرنگ۱ هستم کاربر سال ۸۹ 😍⁦❤️⁩🌺عکس پروفایل قبلیمو هم نی نی یار ۵ لطف کرد داد ولی این عکس جدید خیلی شبیهمه😜😅
سلام الهه جون  میشه یه سوال کنم؟ من جزء گروه نیستم ولی کالری شماری میکنم

سلام عزیزم بله 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام الان عضو نمی گیرید دیگه ؟

سلام عزیزم نه ♥️ اول مهر چالشمون تموم میشه

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
بجه ها من یه مشکل خیلی بزرگ دارم تو رو خدا برام دعا کنید با اجازه ار الاهه جون  بامدادخمار# ...

ایشالا حل میشه عزیزم ♥️♥️♥️ 

2731
آهان مطمن بودم چیز دیگه ای هست چون خیلی خانومی شما امیدوارم خدا برات جبران کنه این همه خوبیتو 

قربونت عزیزم 😘😘♥️♥️  

2738
سلام عزیزم بله 

من تو دوهفته ۲ کیلو کم کردم ولی هفته سوم ۲۰۰ گرم چرا اینقد کم؟

کالری شماری من نوسانیه؛ ۱۴۰۰ ،تا .باید بخورم اگه کمتر باشه مثلا ۱۰۰ یا ۱۲۰۰ کم نمیکنم؟

الهی؛ مرا آن ده که آن به  ( وزن شروع ۸۰😔  وزن هدف ۶۵😁)
کیون جمع بخواه این باقی مونده رو هم کم کنی بری تثبیت شی 🤣🤣🤣🤣🤣 واسه خودت چیزی نخواه واسه من بخو ...

راست گفتي ها 

گل گفتي اي گل گفتي 

خدا يا كون جمع كن خارچي ميخوام 

بده ديگه😫😫😫😫

ب الهه هم هر چي ميخواد بده ب ما چه😆😆

😐😐😐😐😐😐😐😐😐🤐🤐🤐🤐

چی شده شاپرک جونم 😁

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
الهه تو گروهات یه جای خالی واس ما نگهدار اول مهر نیام بگین جا نیستا 🧐🧐🧐🧐

اول مهر تا یکهفته 

البته نگین شاید کلا برنامه مون عوض بشه عضو گیری و اینا نداشته باشیم همه بتونن بیان 

تو که خودت صابخونه ای 

من تو دوهفته ۲ کیلو کم کردم ولی هفته سوم ۲۰۰ گرم چرا اینقد کم؟ کالری شماری من نوسانیه؛ ۱۴۰۰ ،تا .با ...

چون احتمالا کالری پایین بستی ورزش میکنی ؟  

موارد کم نشدن وزن رو هم بخون ببین کدومو داری بهم بگو  اول تاپیک تو تاپیک توضیحات هست 

اول مهر تا یکهفته  البته نگین شاید کلا برنامه مون عوض بشه عضو گیری و اینا نداشته باشیم همه بتو ...

عه سر گروه و اینام نداریم دیگه 😦چه بد من باید زور بالا سرم باشه 😂😂😂😂😂فکر کنم دو سه تایی اضاف کردم الهه فعلا تو دیگم تا یه نینی بیاد تو دلم حامله شم حتما رعایت میکنم 

گروه آبی 💙وزن شروع ۶۱.۶۰۰ وزن هدف ۵۵ شروع رژیم ۹۹.۷.۱
2706