2726
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 280898 بازدید | 36895 پست
آره فدات ، دیروز فست نبودم معده درد داشتم ( گزارش دادم لایک کردی خانوم گل)

ببخشید عزیزم شلوغ پلوغ شد اعلاناتم😚😚😚

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
😘😘😘😘😘💕💕💕💕💕💕 واقعا مررررسیتم بخاطر این کاهش وزن عزیزدلم😍😘😘

😘😘♥️♥️♥️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
@بامدادخمار    عزیز منننننن میگماااا من میخوام فرم دهی کار کنم بنظرت چند روز در هفته باش ...

اره عزیزم حتما فرمدهی کار کن اونروز که گفتم بادسنجو کار کن دیگه 

واسه فرمدهی نیازی نیست استخون بشید از گروه نارنجی ببعد بهتره فرمدهی هم کار کنن 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سلام دخترا😍😍اندازه دنیا دلم برای همتوووون تنگ شده،ببخشید این همه فقط نبودم من مریض شده بودم و تازه ...

سلام گوگولی مگولی ماهم بیادتیم😘😘♥️♥️ 

اتفاقا دوروز پیش یکی از بچه ها سراغتو میگرفت

کاشکی لااقل بگن منییرهست،من تکلیفمو بدونم.منیر رد کردن.میگن از گوشه ، و دوره داره تموم میشه،نمیدونم ...

من چند سال پیش که اولین بار اینجوری شدم خیلیییی دکتر رفتم ام ار ای و نوار مغز و کلی آزمایش دادم هیچکدوم تشخیص درست ندادن یه دکتر پیدا کردم یبار رفتم پیشش دوروز بعد خوب شدم ولی متاسفانه پارسال فوت کرد خیلییییی دکتر خوبی بود 

ایشالا که چیز مهمی نیست و زود خوب میشی ♥️

بچه هاااااااااااا بیدارین؟؟؟🙆🙆🙆🙆یه روش کالری سوزی باحال پیدا کردم🤓🤓 یعنی هم لذت می برین هم کال ...

😆😆😆فقط اونایی که لایکت کردن 🙈🙊 

حامله نشی صلبات 😂😂 مخترع#  فرار_مغزها#  

😘😘♥️♥️♥️

الهه همکارم کرونا گرفته من از استرس دارم میمیرم دیروز فست نگرفتم 

چه چیزایی بنظرت بخورم هم کالری کم داشته باشه هم مقوی 

پسته و بادام و شیر خوردم

وزن ابتدا 81/300شروع رژیم 98/09/09 وزن 78/5😈 وزن آخر رژیم برج یازده نود ونه 56/۵۰0😪 وزن هدف 55 قد158***کاهش تا الان24/۸۰0 کیلو مرسی از الهه جون که با تاپیکشون باعث شدن خیلیا به آرزو خوش اندامی برسن   باردار شدم انشاالله بعد زایمان باز شروع میکنم... شروع دوباره رژیم ۱۴۰۱/۱۰/۰۳  وزن شروع   ۶۷.۵۵۰  هدف ۵۵ وشروع دوباره ۷۶.۳۵۰ تاریخ ۱۴۰۲.۱۲.۱این دفعه دیگه میتونم
الهه همکارم کرونا گرفته من از استرس دارم میمیرم دیروز فست نگرفتم  چه چیزایی بنظرت بخورم هم کال ...

مواظب باش 

ویتامین c هم بخور هفته ای بیار ویتامین dبعد از یکماه ماهی یبار 

فست نگیر ولی حتما ورزش کن 

مواظب باش  ویتامین c هم بخور هفته ای بیار ویتامین dبعد از یکماه ماهی یبار  فست نگیر ولی ...

قرص جوشان ویتامین سی خریدم 

وزن ابتدا 81/300شروع رژیم 98/09/09 وزن 78/5😈 وزن آخر رژیم برج یازده نود ونه 56/۵۰0😪 وزن هدف 55 قد158***کاهش تا الان24/۸۰0 کیلو مرسی از الهه جون که با تاپیکشون باعث شدن خیلیا به آرزو خوش اندامی برسن   باردار شدم انشاالله بعد زایمان باز شروع میکنم... شروع دوباره رژیم ۱۴۰۱/۱۰/۰۳  وزن شروع   ۶۷.۵۵۰  هدف ۵۵ وشروع دوباره ۷۶.۳۵۰ تاریخ ۱۴۰۲.۱۲.۱این دفعه دیگه میتونم
مواظب باش  ویتامین c هم بخور هفته ای بیار ویتامین dبعد از یکماه ماهی یبار  فست نگیر ولی ...

بهش گفتم اگه من بگیرم 

اگه با کرونا نمردی خودم  میکشتم خخخ

بهش گفتم اگه من بگیرم  اگه با کرونا نمردی خودم  میکشتم خخخ

خب نباید بیاد سرکار چه بی فکره 😑

2706