2737
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 280952 بازدید | 36895 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@شیرین_آردا     ببخشی منو باشه؟ همرو حذف میکنم ب حداقل ترین حد ممکن میرسونم گزارش ام ...

اشکالی نداره ولی به جان آردا دلم برات میسوزه سخت میگیرم تورو. 

خوب بود فقط کربو بالا بود 

کالریتم تا شب پر کن

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
2728
2738
فداتشم 😘😘از ترس شما رعایت کردم 😂😂😐وقتی اعلانمو میبینم ریپلای کردی سکته رو میزنم 😂😂

دوراز جونت عزیزم

خب خداروشکر بخاطر منم شده رعایت کنین.

خودمم زیرگروه بودم اینجوری بودم😂😂.

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
من همیشه ابروهامو دخترونه بر میدارم،،چیزی ب ابروم نمیزنم

من همیشه پهن بود ولی چند بارخودم  خرابکاری کردم ارایشگاه نابلد ابرومو گند زده 😕😕دیگه نمیرم گذاشتم تا پر بشه 

عزیزم ..😖 کالرز امروز 508...مجاز 500 صبحانه نان و عسل167کالری ناهارنان و فلافل و پیاز و خیارشور2 ...

عزیزم خوب بود گزارشتون🤗

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
من همیشه پهن بود ولی چند بارخودم  خرابکاری کردم ارایشگاه نابلد ابرومو گند زده 😕😕دیگه نمیرم گذ ...

بذار پر بشه،،،همیشه هم پیش یه آرایشگر برو تا ابروت خراب نشه،،،،چون هر کسی به یه سلیقه ای برمیداره خودبخود ابروت کم میشه،،،یمدت بش روغن کرچک بزن تا بیاد،،بعدش پیش یه آرایشگر خوب برو تاکید کن پهن و دخترونه میخای

به حکمتش دل بسپار 🌿
2706