2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 280936 بازدید | 36895 پست
@sanaz718 ‍  ورزش روز هوازی و قدرتی ۱۵دقیقه حلقه زدم حرکت چرخش با چوب دوتا۳۵تا حرک ...

سلام عزيزم. از چه اپليكيشني براي ورزش استفاده ميكني؟ راضي هستي؟ 

وزن شروع: 70، وزن فعلی:67.5، هدف: 53
عزیزم من هرکی میبینم بچه شیر میده چرا چاقه پس😣

چون این ذهنیت جا افتاده اندازه دونفر غذا بخوره 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@pari95      

گزارش#  

77روز تا موفقیت✔

کالری مصرفی807

صبحانه:هلو انبه105

نهار:آش رشته 13قاش364

میان وعده:هندوانه دوتاخلال سیبزمینی آلو سیاه99

شام:دوتا کف نون بربری یکلیوان شیر239

چالش چوب پنجاه بار✔

چالش حذف قند انجام شد✔

پیاده روی پنجاه دقیقه

ورزش هوازی ورقص 35دقیقه

ناشتا سرکه سیب وآب ✔

آب هشت لیوان✔

خدایا آن ده که آن به 
سلام الهه جون خوبی  ممنون عزیزدلم باشه الان با شال امتحان میکنم   من همیشه دعاگوی تو هست ...

قربونت عزیزدلم 😘😘😘♥️♥️

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2728

گزارش#  

@sepiiiiiideh    

صبحانه ۳ کف دست نان لواش .پنیر لبنه . گردو ۲ عدد 

ناهار.برنج ۷ قاشق سینه مرغ ۳۰ گرم نصف عدد سیب زمینی سرخ شده 

شام .دو کف دست نان پنیر لبنه نصف قوطی کبریت سبزی یک لیوان

میوه گوجه سبز ۲ عدد زردآلو ۲ عدد

کالری مجاز ۷۰۰ 

کالری مصرفی ۷۵۰

ورزش اسکی فضایی ۱۰ دقیقه دراز نشست ۲۰ دقیه چالش چوب و چالش بنفش

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2738
آزادمیزاری چند کالری میخوری؟

حساب نمیکنم دیگه. ولی سعی میکنم سالم بخورم و زیادم خرابکاری نکنم.

من چون 3کیلو دارم تا هدفم اینکارو میکنم هااااا.

شماها کنین اینکارارو. خطرناکه حسن😁.

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
سلام من گفتم  😔 من هنوز استپم جریت نمیکنم کالریمو زیاد کنم روزی ۱۲۰۰ تا ۱۰۰۰ تا میخورم و همچن ...

عزیزم با این وزن ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰ معلومه استپ میشی 

من گزارشتو دیدم کلا ناسالم بودی درسته میگیم کالری شماری هر چی خواستید بخورید ولی کمپوت و شیرینی و برنج تو شام خیلی تاثیر داره 

وقتی متابولیسمت پایینه ورزشت کمه و استپ هم شدی باید نسبت به بقیه بیشتر رعایت کنی شام برنج داشتید خب شما نون پنیر سبزی بخور یا یه لیوان شیر و خرما یا عدسی و غذای ساده و راحت برای خودت درست کن خیلی وقت نمیبره 

وقتی سرگروه چند بار یه نکته ای رو میگه و توجه نمیکنید انگیزه ی اونم کم میشه که بیاد وقت بزاره و راهنمایی کنه 

یک روز رژیم شیر و خرما بگیر از صبح تا شب مجازی فقط سه لیوان شیر و شش عدد خرما بخوری 

بجز اب و چای بدون قند دیگه هیییچ چیزی نباید بخوری 

@مامان_الیساهستم2    

سلاااااام قشنگم😘

سهیلا چند روزه لرز دارم بدنم اینجور شده مخصوصا الان ک پریودم هستم،،، همش حس میکنم زمین لرزس بگو بدنم لرز داره،، یا سرم گیج میره سرمو وقتی ب طرفین میگردونم انگاری تو چرخ فلکم.... شوهرم میگه ضعیف شدی 😞😟

به حکمتش دل بسپار 🌿
حرفات واقعا درسته😘مرسی از تو و سرگروه های عزیز

😘 ♥️

عزیزم با این وزن ۱۰۰۰ تا ۱۲۰۰ معلومه استپ میشی  من گزارشتو دیدم کلا ناسالم بودی درسته میگیم کا ...

بعد اون یک روز چن کالری مصرف کنم؟

اخه من ورزشم ندارم ۱۶۰۰ تا زیاد نی،؟

این مقدار استپ باهاش

😍واس خوشبخت شدنم صلوات میفرستی؟ تاریخ شروع رژیم ۳۰ مرداد وزن شروع ۸۷
2706