2726
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 280879 بازدید | 36895 پست

تغییر# سبک# زندگی# 🥰🥰🥰

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
سلام آبجی من تا یه هفته میرم مرخصی این پری تموم شه میام خیلی بی اعصابم کرده حال و حوصله ندارم می‌خوا ...

جون بابا ما رو نکشی مراقب خودت باش 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عشقمی تو دوس دالم باهات شوخی تونم 🙃🙃🙃🙃😘😘😘😘

توام عشق منی موفرفری جان😍😍😍

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
گزارش# روز دوشنبه      ۷۸ روز تا پایان چالش    کالری مجاز ۱۳۸۰   کال ...

سلام عزیزم‌ وعده هات خیلی سنگین‌بودم‌سعی کن‌همیشه‌ ۵وعده سبک‌رو رعایت کنی

وحتما تا کالری مجازت‌باشی‌ 

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
2728
میدونم عزیزم🥺ببخشید کالریم واقعا هرکار میکنم پر نمیشه از یه طرفم اونقد وضعمون خوب نیس بتونم تو روز ...

عزیزم صبح برنامه بنویس کالریاشم حساب کن تا شب طبق اون پیش برو

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
سلام خوب که نمیدونم من قبلا بورجوئیس (نمیدونم اسمش درست نوشتم یا نه من به شکلش همیشه میشناختم جلد مش ...

حالا خوب باشه مژه‌را نکنه طوری نیس

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
ممنون عزیزم وواقعاببخشیدبابت ناپرهیزی هایی که انجام دادم .عصردوباره تب کرد غذادرست نمی خوردحالت تهود ...

مواظبش باش عزیزم. سوپ و آش بده بخوره

شیاف وردار دیکنوفناک 

پاشویی کن با آب و الکل

سرکه بالزامیک روی سالادم ریختم هنوز سرکه سیب نخریدم ولی چون  یکم حالت سرماخوردگی دارم میترسم بر ...

نخور گلم اشکالی نداره

می‌دونم آخه من ترازو ندارم برا همین چشمی حساب می کنم برا همین کالری رو اینجوری می بندیم که اگه زیاد ...

عزیزم‌من‌۲۵کیلو بدون ترازو کم کردم همشابا قاشق وکف دست وعدد

اینجوریم‌میشه درست حساب کرد 🤩

گزارش# @مهدیه24     صبحانه:پنیر،نان بربری،خرما،چایی(۲۵۰) نهار:برنج،قورمه سبزی،سالادفصل ...

همه چیز عالی عزیزم❤👌🏻👌🏻👌🏻

سلام، صبح بخیر ممنونم...بین ۶تا ۸ قاشق میخورم... بیشتر نمیخورم😊

عالیه👌🏻👌🏻

ن منهای 100 ولی واقعا بعضی وقتا می مونم واقعا دیگه چی بخورم نمیتونم پر کنم .....مرسی ک عاشق صبحانه ا ...

😛🤩🤩🤩🤣🤣🤣

نمیخوام جو تاپیکو خراب کنم ولی نا امید شدم شوکم گرفتم همونم

گزارشت کو؟ وقتی به حرفم ذره ای اهمیت نمیدی چیکار کنم؟!

2706