2737
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 280952 بازدید | 36895 پست
گلم من از یه چیزی استفاده کردم عالی بود. نمیدونم به موهای شما بسازه یا نه نصف لیوان آب برنج بدون رو ...

ممنون عزیزم این مورد اول که گفتی با این حجم زیاد برا یه ماهم کافیه .

مورد دوم رو هم دارم .موادشو سال ۹۶ دوماه پشت هم زدم فقط موهام بلند شد ولی پرپشت نشد

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شیرین لینک تاپیک وزن میزاری صفحه اول این تاپیک پیدا نکردم 

عزیزم صفحه اول اینجا نیست که. تو تاپیکای الهه هست که هروقت بازش کرد خودش صدامون میکنه اکثرا

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
ممه هام الان هار شدن نزدیکشون نمیشه رفت لگد میزنن بعدا میفرستم 😂😂😂

جووون ممه هار تثبیتی کی بودی توووو😍🤩😅

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
2738
الهه اصلا نمیشه عکس گذاشت نه پرو فایل عوض کرد 

اره سایت مشکل داره اشکال نداره بگو تو امضاش فعلا بنویسه ابیه 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

عزیزای دل میشه ساعت ورزش کردن ومیانوعده خوردن وصبحانه خوردن ونهاروبرام بگین شماهاااا؟

گروه سبز💚 وزن اولیه58😏 وزن فعلی52/600😄💪 وزن هدف50😆💪😆💪😆💪وبعدانشاا...تثبیت😄قدمم159😆 9/9/99انشاا...کروناوگرونیاسرنگون شه🙏
من ۱ هفتست که سعی میکنم زیر ۷۰۰ کالری مصرف کنم  وسط ها اضافه هم دریافت کردم ولی خیلی احساس راح ...

عزیزم هر روز زیر ۷۰۰ باشی بعد یمدت استوپ میشی و دیگه کم نمیشی برای کاهش کالری مناسب وزنت رو مصرف کن 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
تولد تولد تولدت مبااااااااااااااااارک عزیزم😍😍❤❤🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎁🎁🎁🎁🎂🎂🎂🎂🎂 ایشالا صدسال زنده ب ...

ممنون عشقم قربون تو 😘😘😘😘😘♥️♥️♥️♥️♥️

ممنون عشقم قربون تو 😘😘😘😘😘♥️♥️♥️♥️♥️

خدا نکنه قندعسلم😍😍😍😍

ایشالا لبت همیشه خندون،،دلت همیشه آروم،،،جیبیت همیشه پر ازپول،،،تنت همیشه سالم باشه الهه مهربووووون💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕

به حکمتش دل بسپار 🌿
خدا نکنه قندعسلم😍😍😍😍 ایشالا لبت همیشه خندون،،دلت همیشه آروم،،،جیبیت همیشه پر ازپول،،،تنت همیشه ...

😘😘😘♥️♥️♥️🙏🏼 ممنون عزیزدلم 

2706