2733
2739
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 280954 بازدید | 36895 پست
كلك ورزشاتو رو نميكردي ها🤣🤣🤣😅

اره دیگه چه کنیم😎😎

😁😁ولی جدی میگم تو تلگرام کانال ورزش در خانه رو سرچ کنین کلی ایده میده بهتون ،برای هر نقطه ای که دوست دارین آب کنین یا حجم بدین ورزش داره😉💃

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃
@termeeee1393     @zahra_s     @pargol۱۹۹۱     @900narges ...

سلام عزیزم

وزن شروع 💞 وزن هفته قبل 💞 وزن الان 💞 وزن هدف

۱۰۵       💞         ۹۵/۵۰۰   💞    ۹۳/۸۰۰💞   ۶۴

وااای خیلی خوشحالم ،هرکی میبینه منو میگه خیلی لاغر شدی چقدر جمع شدی😍😍

مرسی پریا جون😘

الهه جون😘

بامداد خمار‍#  

💕💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خدا کاش من جاش بودم والا بنظرمن ک بچه خیلی خوبه ولی متاسفانه وضعیت اقتصادی اجازه نمیده ب زن داد ...

فعلا راضی شد به حرف دکتر گوش کرد رفت سونو تا ببینه بچه داخل رحمه یا خارج از رحم ،انشاالله هر چی خیره براش پیش بیاد 

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃
2728
@termeeee1393     @zahra_s     @pargol۱۹۹۱     @900narges ...

سلام عزیزم

وزن شروع 💞 وزن هفته قبل 💞 وزن الان 💞 وزن هدف

۱۰۵       💞         ۹۵/۵۰۰   💞    ۹۳/۸۰۰💞   ۶۴

وااای خیلی خوشحالم ،هرکی میبینه منو میگه خیلی لاغر شدی چقدر جمع شدی😍😍

مرسی پریا جون😘

الهه جون😘

بامداد خمار‍#  

💕💞
باریکلا ورزشکار💪💪💪💪

قربونت سرگروه مهربون😘😍

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۶۸😌👌خداروشکر به هدفم رسیدم 👏👏🥳🥳💪👍

وزن شروع ۶۶   

وزن هفته قبل ۵۷/۸۰۰

وزن فعلی  ۵۶/۶۰۰   

وزن هدف ۵۷  رسیدممممممم بهش😍😍

ممنون از شماوهمراهان عزیز😃😘😘

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
2738

@شیرین_آردا    

سلام عزیز خوبی شیرین جان من این هفته ک رعایت کردم ورزشم میکردم پیاده رویم میرفتم چرا باز زیاد کردم بجای کم کردن پس😣

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
وزن شروع ۶۶    وزن هفته قبل ۵۷/۸۰۰ وزن فعلی  ۵۶/۶۰۰    وزن هدف ۵۷   ...

به به مباااااارکه پری جوونم💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️عالییییییی

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
سلام عزیزم وزن شروع 💞 وزن هفته قبل 💞 وزن الان 💞 وزن هدف  ۱۰۵       💞 &n ...

مبازکه گلمممممممم😘😘😘😘😍

افرین عزیزم

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم

@zizigoli    

سلام گلم صبحت بخیر باشه💙💙💙

وزن اول     وزن هفته پیش       وزن الان      وزن هدف

۶۰                🎈                  ۵۶۵۰۰            ۵۰

💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃

سلام شیرین جانم وزن اولیه:۸۱.۷۵۰ وزن بعدی:۷۹.۶۰۰ وزن امروز:۷۸.۴۵۰

کاهشت مبارک عزیزم

از هفته بعد اینجوری بگو

وزن اولیه

هفته پیش

فعلی 

هدف

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
@شیرین_آردا    سلامم گلم صبح بخیر وزن شروع:۸۵ وزن هفته پیش:۷۶.۳۰۰ وزن این هفته:۷۵.۲۰۰😋 ...

افرین عزیزم ماشاالله چه خوب ده کیلو کم کردی موفق باشی 😍😍من از کاهش وزن ها انگیزه میگیرم که تلاشمو بیشتر کنم 🙂

گروه آبی  شروع چالش اول مهر وزن اولیه ۷ تیر ۹۹ کیلو وزن شروع چالش پاییزی ۸۶۴۰۰🙄وزن هدف ۷۵ان شاالله 😍 هدف اول۸۵💪 هدف دوم ۸۰ 🔒هدف سوم ۷۵🔒 یبار تمام تلاشت رو بکن و همون چیزی شو که میخوای 😚
2706