2726
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 280898 بازدید | 36895 پست

@termeeee1393    

@zahra_s    

@pargol۱۹۹۱    

@900narges    

@tradescantia    

بچه ها یکیو میخوام در نبود من گزارشارو بگیره چک کنه 

کسی میخواد داوطلب بشه ؟؟؟؟

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@termeeee1393     @zahra_s     @pargol۱۹۹۱     @900narges ...

@mahdis7393  
@paytakht  
@helma2121  
@فریماهی  
@زی_زی_گولووو    

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
2728
@termeeee1393     @zahra_s     @pargol۱۹۹۱     @900narges ...

@شب_بیدارم     
@پریجون    

@زی_زی_گولوو

عزیزمم منو تگ کن وقتی عضو جدید میخوای اضاف کنی😍 @sogol_76   ت هم بیا عزززیزم..

مرسی گلم 

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
عزیزمم منو تگ کن وقتی عضو جدید میخوای اضاف کنی😍 @sogol_76   ت هم بیا عزززیزم..

ب امیدخدا اول مهر باز عضوگیری داریم.این چالش مون تموم شه بعدش.

دریای شورانگیز چشمانت چ زیباست   آنجا ک باید دل ب دریا زد همینجاست
اوه چقد کربوهیدرات😩 ته چین.شله زرد.کوکوسیب زمینی.کیک... فردا  سالم بخور حتما و سعی کن کال ...

کیک خیلی کوچولو بخدا سهییی

فک کنم این کوچولوهارو نباید بنویسم 😩😩

باشه انشاالله😭🤲

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
سلام گلم👋 عجب روزی بوده🤪🤪🤪😐😐😱😱🙉🙉🙉 دیگه خودت میدونی چه کردی😅 فردارو حسابی سالم خ ...

مهدیه جون امروز یعنی فست بگیرم من‌رژیم شیر دهی هستم  ولی سالم خوری امروز حتما انجام‌میدم‌ورزش و چالش رو حتما انجام‌میدم ممنون عزیزم‌😘😘

گروه آبی شروع رژیم ۹۹/۴/۷                                            شروع  رژیم با چالش جدید پاییزه  ۹۹/۷/۱      وزن هفته پیش ۶۵.۵۰۰   وزن این هفته ۶۳.۹۰۰ وزن اولیه ۷۲.۲۰۰                          وزن اولیه با شروع چالش پاییزه ۶۷ کیلو گرم  😍 قد ۱۵۷   وزن هدف ۵۵کیلو 😊😊     
به به به به بالاخره یدونه گزارش بی نقص اومد بازم ممنونتم عزیزم  کلی با گزارشات خستگیم درمیره ...

خداروشکر راضی هستی. لطف داری. 

خدا کنه با این همه رعایت کردن لااقل یکشنبه زیر 70 کیلو باشم😕

متابولیسمم یکم پایینه

ولشون کن  ببین خودت چی دوس داری اصلا سست نشو به منم همه میگن  روش های چاقی صورت رو بخون ...

مهدیه جون ماسک خاک رس چی هست همین خاک رس برا کوزه گیری منظورد هست یا ماسک اماده هست چه جوریه میشه یکم توضیع بدی ممنون میشم 

گروه آبی شروع رژیم ۹۹/۴/۷                                            شروع  رژیم با چالش جدید پاییزه  ۹۹/۷/۱      وزن هفته پیش ۶۵.۵۰۰   وزن این هفته ۶۳.۹۰۰ وزن اولیه ۷۲.۲۰۰                          وزن اولیه با شروع چالش پاییزه ۶۷ کیلو گرم  😍 قد ۱۵۷   وزن هدف ۵۵کیلو 😊😊     
دوزش بالاست ؟ واسه چی میخوری ؟

پردنیزولون ۵میل روزی نصف میخورم تا ببینم‌امروز دکتر دوزش را تغییر میده یا چی میگه؟😔واسم دعاکن 

واسه سقط مکرر ایمنی بدنم‌را باید بیاره پایین 

چون بدنم‌جنین را یچیز خارجی میدونه دفع میکنه🥺

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
2706