2737
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 280954 بازدید | 36895 پست
سلام‌ متاسفانه واسه دیروز اخطار گرفتی گلم❌ گزارشت خوبه عزیزم👌👌❤❤

ميدونم عزيزم سعي ميكنم زود تر اطلاع بدم 🤗🤗🤗

ديگه اخطار نگيرم☺️

💜💜💜🌻🌞                             خداياااااا تو دليم رو به تو ميسپارم🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼    عشقم دخترااااام🤰👧                            اميد وارم هر كي ميخواد مادر بشه خدا دامنش رو سبز كنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سپیده بزن لهشون کن 💪💪💪🙇🙇🙇 😆😆😆

گناه داريم 🤗💜

💜💜💜🌻🌞                             خداياااااا تو دليم رو به تو ميسپارم🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤰🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🤱🏼🤰🏼🤱🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼    عشقم دخترااااام🤰👧                            اميد وارم هر كي ميخواد مادر بشه خدا دامنش رو سبز كنه 
چرا میخام تا ۵۵کم کنم...۳کیلو موندم ب هدفم برسم..خاستم تشکر کنم 😅

😆😆😆😆😆👌👌👌👌👌

گلم پس پروفایل و امضات کوو؟؟

تو امضای  استاتر بروو ، عکس پروفایل را پیدا میکنی😉

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2731
چرا میخام تا ۵۵کم کنم...۳کیلو موندم ب هدفم برسم..خاستم تشکر کنم 😅

راستی خواهش میکنم.. خیلی خوشحال میشم که کمکتون کنم🌸

ان شاالله که حتما به هدفت میرسی💪💪💪💪

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
خبری نشد از تستت؟ نگرانتم خیلی😔

متاسفانه مشکوک و تست باید تکرار بشه😑

اما کلا حال عمومیم خوب نیست و همه بدنم درد میکنه و چیزی نمیتونم بخورم و حالت تهوع شدید دارم

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵
سلام عزیزم‌ خداروشکر خودت خوبی؟ ان شالله بهتون حسابی خوش بگذره 

قربونت برم ممنون خوبم شکر خدا,,, خخ بعدیک ماه تومسافرت پریود اومد وقت نشناسه کلا. 😂

ممنونم ایشالله شمام بیای عالیه. 

سلام گلم چرا گزارش نمیدی؟ امروزم ندی، اخطار میگیری!!!

سلام عزیزم.بهتون گفتم تا ۲۲ تیر نمیتونم هرروز گزارش بدم ولی رعایت میکنم.میریم خونه مادرشوهر کمک اونجا نت ندارم.

💚گروه سبز💚    #گروه سبز  وزن شروع ۷۷ وزن ایده ال ۶۸ هدف اول ۷۲ 😊قد ۱۶۵.وزن تاریخ ۹۹/۲/۷ ۷۵.۵_۲/۱۴  ۷۴.۵     وزن  ۷۳.۵ وزن ۳/۲۶   ۷۲.۶۰۰ 😍_هدف اول    ۷۲🤩🤩👍-هدف دوم   ۷۰🤩🤩👍-۵/۱۶  وزن  ۶۹/۸۰۰   🤩وزن ۶۷/۸۰۰  به هدفم رسیدم 🥰🥳🥳🥳م  تاریخ شروع رژیم ۹۹/۰۱/
2738

سلام

من‌تازه وزن کم کردم ۱۸ کیلو وبه ۵۷ رسیدم

ولی چند ردزه لوله هامو‌جراحی کردم چون مشکل بارداری دارم

تحرکم کم و باید خودمو تقویت کنم

به‌نظرتون چیکار کنم تو این دو هفته ای مه استراحتم و نمی تونم تحرک کنم چاق نشم؟

راستی خواهش میکنم.. خیلی خوشحال میشم که کمکتون کنم🌸 ان شاالله که حتما به هدفت میرسی💪💪💪 ...

سمیه جون الانم منتظرم همسرم بیاد بریم خونه مادرشوهر جهیزیه ببریم نمیدونم ناهار و شام چیه.این چتد وقته خیلی درگیرم ببخشید❤❤😎😍

💚گروه سبز💚    #گروه سبز  وزن شروع ۷۷ وزن ایده ال ۶۸ هدف اول ۷۲ 😊قد ۱۶۵.وزن تاریخ ۹۹/۲/۷ ۷۵.۵_۲/۱۴  ۷۴.۵     وزن  ۷۳.۵ وزن ۳/۲۶   ۷۲.۶۰۰ 😍_هدف اول    ۷۲🤩🤩👍-هدف دوم   ۷۰🤩🤩👍-۵/۱۶  وزن  ۶۹/۸۰۰   🤩وزن ۶۷/۸۰۰  به هدفم رسیدم 🥰🥳🥳🥳م  تاریخ شروع رژیم ۹۹/۰۱/
سلام عزیزم من ب شما اطلاع دادم عموم فوت شدن ، انشااله ی کشنبه وزنمو میگم  خونه نیستم بخوام گز ...

ببخشید عزیزم اتفاقا یه بار دیگه سوال کردم بچه ها گفتن شما بودی اون روز یادم رفته  بود علامت بزنم 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣

بچه هاا یه سوال   

@بامدادخمار   سلام عزیزم ممنون میشم جواب بدی 

بچه ها من سینه هام بزرگه خیلی  

از۹۵کیلوشدم ۶۰ توشون خالی شد پوست اضافه اوردانگارسوتین میبستم چروک میشد  

۳ ۴ماهی رژیم وبه خاطرمریضی ول کردم شدم ۷۳ دوباره پروخوب شدن 

الان که دوباره شروع کردم میشه باورزش سفتشون کرد؟؟؟؟که باپوست اضافه نیاره؟؟؟

کلی ورزش سفت کردن سینه دانلودکردم تاثیردارن؟؟؟؟

گروه زرد،شروع رژیم ۳۱/۳/۹۹،وزن اولیه۷۲وزن الان۷۱/۵۰۰وزن هدف۵۲...  
2706