2733
2734
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 280952 بازدید | 36895 پست
فقط عسل مجازی کره ها رو امروز دورش خط بکش

چرا؟ کره ها رو ک نمیپزن موقع درست کردن...

ارده چی؟

من از خدا خواستم رشد کنم،پخته تر بشم،صبور بشم، قوی بشم و... بخاطر همین خدا بهم دوقلو داد🤗🌤✨
خواهر شوهرت، سوخت و ساز بدنش عالیه.. همه اش خدادای میسوزه😅 ژن اش خوبه

آره شوهرمم همینجوره فکر کنم‌ ارثی باشه کلا همشون لاغر هستن خوراکشون هم‌ زیاده 

گروه آبی شروع رژیم ۹۹/۴/۷                                            شروع  رژیم با چالش جدید پاییزه  ۹۹/۷/۱      وزن هفته پیش ۶۵.۵۰۰   وزن این هفته ۶۳.۹۰۰ وزن اولیه ۷۲.۲۰۰                          وزن اولیه با شروع چالش پاییزه ۶۷ کیلو گرم  😍 قد ۱۵۷   وزن هدف ۵۵کیلو 😊😊     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

،،ممنونم خداخیرتون بده بقیه فقط لایک کردن. فقط مشکلش همین دیر شام خوردنه،چون دیر از سرکارمیاد اولشم ...

خواهش میکنم.

همین دیر شام خوردن ، دلیل چاقی شکمی میشه، 

اگه امکانش هست از این کلمن ها ی یا عایق های مسافرتی بخره و غذارا داخلش بزاره تا شب خراب نشه.

اگه نه که سعی کنید که شامشون را پروتینی و سبزیجاتی بیشتر باشه. 

ورزش ها را داخل گوگل پیدا میکنید، نشد عکس بزارم، سایت خرابه.

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
آره شوهرمم همینجوره فکر کنم‌ ارثی باشه کلا همشون لاغر هستن خوراکشون هم‌ زیاده 

دورو بر منم هستن🥴 یعنی کِیف دنیا را میکنند... 

خوشاا بر اآنان

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2731
خواهش میکنم. همین دیر شام خوردن ، دلیل چاقی شکمی میشه،  اگه امکانش هست از این کلمن ها ی یا ...

بله فکرخوبیه.همین دیگه دیرشام خوردن شکمشوبزرگ کرده،اخه بعدشم میخوابه همین میشه.اما کلا خونوادگی استعداددارن.ممنونم پیدامیکنم دستتون دردنکنه

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰

@zizigoli‍ سلام عزیزم میسه واسه امروز خگخ سیب زمینی ابپز بخورم از صبح فقط هویج و کاهو خوردم😁😅

خدایا به امد تو  با وزن ۶۸ کیلو شروع کردم(۸تیرماه🙈وزن های که موفق شدم 💢وزن۶۷💢 وزن ۶۵🔶
بله فکرخوبیه.همین دیگه دیرشام خوردن شکمشوبزرگ کرده،اخه بعدشم میخوابه همین میشه.اما کلا خونوادگی استع ...

(۲ قاشق سرکه ی سیب طبیعی +اب) اینا خوبه که قبل خواب بخورن👌

چای سبز هم‌که عالیه، در طول روز

2738
چرا؟ کره ها رو ک نمیپزن موقع درست کردن... ارده چی؟

تا جایی ک من میدونم فک کنم نباید کره و پنیر و شیر و چایی و از اینجور چیزا بخوری اسمش روشه خام گیاه خواری بازم از سرگروهت بپرس عزیزه دلم 

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙
تا جایی ک من میدونم فک کنم نباید کره و پنیر و شیر و چایی و از اینجور چیزا بخوری اسمش روشه خام گیاه خ ...

راستی هم گروهی هستیم از مهدیه جون بپرس عزیزم الان چند کیلویی شما؟؟؟

👑سرگروهه سبززززز👑.                      تاریخ شروع رژیم 99/3/30 وزن اولیه ی اولیه 103😕              وزن همراه شدن با تاپیک 87😢😢😢                       وزن فعلی  66 😅😅😅 وزن هدف 65😍      خاستن توانستن است💪💪💪 فقط کافیه ی بار برای همیشه اراده کنی و بهترینا رو واسه ی خودت رقم بزنی با تاپیک بامداد خمار عزیز همراهم و ازش ممنونم👙👙

👈👈👈👈این نکته ی بامداد جون هس  برای((( خگخ)))که قبلا تو تاپیک بود،نشد عکس بگیرم

👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇

سلام خوشگلا روزتون بخیر 😘❤️

🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴

امروز خگخ هست بچه هایی که خگخ رو میگیرن و مشکلی باهاش ندارن که عالیه ولی بچه هایی که نمیتون و سختشونه میتونن امروز گیاهخواری کنن یعنی گیاهان پخته هم میتونید مصرف کنید نان و برنج و حبوبات پخته هم جزوش میشه فقط انواع گوشت سفید و قرمز و لبنیات و تخم مرغ ممنوعه 

سلام میشه منم ب جمعتون اضافه بشم

سلام عزیزه دلم اول مهر بیا عضوگیری داریم الان خاموش دنبال کن بچه هارو مطمعن باش نتیجه میگیری امضای بامداد جونم بخون 💕❤💕

سلام میشه منم ب جمعتون اضافه بشم

سلام

متاسفانه ظرفیت گروو ها تکمیله، تا سری بعد عضوگیری نداریم

شما میتونید خودتون طبق امضای استاتر شروع کنید🌸

2706