2410
2553

سلام 😘❤️

لطفا فقط عزیزانی که عضو تاپیک هستن تشریف بیارید 🙏🏼

✅علت عضو نگرفتن : ما گروهبندی رنگی داریم و سرگروه ، سرگروه ها هر روز گزارش بچه ها رو چک میکنن و چون تعداد بالاست سر گروه ها میتونن یه تعدادی از بچه ها رو مدیریت کنند و چون چالش هم میزاریم هر هفته با تعداد بالایی که متاسفانه توضیحات رو هم نمیخونن خیلی بی نظمی بوجود میاد تو تاپیک

✅ چالش هامون سه ماهه هست و با پایان چالش دوباره عضو جدید میگیریم ( پایان چالش جدید اول مهر ماه هست 

پس تا اول مهر ماه عضو جدید نمیگیریم خیلیییی ممنون میشم اگه سوال نفرمایید 🙏🏼😘❤️

توضیح برنامه پست بعد 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

تاپیک قبلی  به علت صفحات بالا قفل شد و تو تاپیک جدید ادامه میدیم 

روش ما  کالری شماری  هست با این فرمول  کالری روزانه‌مون رو حساب میکنیم دوروز در هفته هم فست  داریم و یکروز خگخ  ( خامگیاهخواری ) 

در کنار رژیم  ورزش هم داریم  

گروه بندی رنگی  ، پروفایل رنگی  و سرگروه رنگی

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

برای شروع باید توضیح جامع برنامه  رو بخونید که کامل تمام این موارد و موارد دیگه ای مثل رژیم شیردهی ،تثبیت ،نکات مفید رژیم  و ... رو نوشتم 

قوانین_تاپیک🅱️#  

رعایت قوانین تاپیک اجباریه لطفا اگه دوست دارید تو تاپیک عضو باشید حتما این قوانین رو بخونید و لایک کنید که بدونم موافقید

و لطفا قوانین رو رعایت کنید که تاپیک منظم باشه و نتیجه مطلوب بگیرید ❤️

۱- خوندن تاپیک توضیح ( همین تاپیک ) اجباریه

۲ بجز روز یکشنبه نباید وزن کنید

۳ فست ها باید توی روز خودش باشه

۴ به هیچ عنوان کمتر از کالری فرمول مصرف نکنید چون استوپ میشید ( ۵۰ تا ۱۰۰ کالری پایین تر اشکال نداره ولی بیشتر نشه )

۵ اگه سوالی از من دارید حتما تگ یا ریپلای کنید که ببینم

۶ اگه سوالی در مورد رژیم و برنامه تغییر برنامه و‌کالری و .. داشتید اول از سرگروهتون بپرسید که در جریان رژیمتون هستن

۷ هر نکته ای که سرگروه بهتون میگه در مورد گزارش و رژیم حتما به نفع خودتونه و باعث میشه کاهشتون بهتر باشه پس لطفا اون نکته رو اصلاح کنید و از تذکر سرگروه ناراحت نشید

۸ ورزش ها تو تاپیک ورزش هست حتما بخونید

۹ گزارش روزانه اجباریه و اگه گزارش نزارید اخطار میگیرید با سه بار اخطار حذف میشید

۱۰ یکشنبه ها وزن اعلام کردن اجباریه دوبار اخطار وزن حذف میشید

۱۱ اگر نمیتونید گزارش بزارید حتما قبلش به سرگروه اطلاع بدید و فقط در اینصورت اخطار نمیگیرید

۱۲ چالش هایی که میزاریم رو رعایت کنید و اگه نمیتونید قبلش اطلاع بدید

۱۳ گذاشتن پروفایل و امضا اجباریه

۱۴ رعایت قوانین تاپیک اجباریه

۱۵ ساعتی که سرگروه ها برای گزارش و وزن بهتون اعلام کردن رو رعایت کنید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

@سمیه1396   @مامان_الیساهستم2   @tamana366   @شیرین_آردا   @مهدیه24   عزیزای من لطفا اینجا بچه ها رو تگ کنید 

2720

ببخشیدوسط تاپیکتون تاپیک برااضاف وزن هم داربد

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..
2714

ممنونم ازت الهه جان 

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩
ممنون بامدادجون 😍😍 چه خوب که دوباره با تاپیک جدید شروع کردی 💋❤❤

قربونت عزیزم خوش اومدی 😘❤️❤️

ببخشیدوسط تاپیکتون تاپیک برااضاف وزن هم داربد

نه عزیزم نداریم ❤️

2706