1861
1823
عنوان

زندگی سالم ‌و کاهش وزن ( بامداد خمار) ⛔️عضو جدید نمیگیریم 🙏🏼❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 262485 بازدید | 36898 پست
وقتی خوردیش، نظرتو بگو😁

باچه عجقم

تاپيك لاغري بامداد خمار😜   💚گروهه سبز💚 وزن اوليه(٩٦.٤٠٠) وزن فعلي(٧٠.٤٠٠)  وزن هدف(٦٧)  💫 من ميتونم به زودي برم گروهه طلايي 💛خواستن توانستن است💛💫 ممنونم از دوستايه خوبم و بامدادخماره عزيزم(الهه جونم)🤗❤️🥗🛍💕💃🏻💛💪🏽🔮🧜🏻‍♀️😍💕 چيزي نمونده تا هدفم تا الان تونستم بقيشم ميتونم به كمكه سرگروهه عزيزم😍😍😍😍
البته اون خيلي چاقا بنظرم عمل بازمن دختر عمم با سنش مثل قلبه بزرگه لاغر شد قلبه اويزون شد ولي من ٩٧ ...

خب پس مشخصه جنسه پوستت خوبه و سفته، من دکترم بهم گف شما پوستت کاغذیه و چروک میشه شکمت 

در تاریخ ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندیگیم میفتد بخواست خداوند مهربان 🌱 گروه سبز🌱 وزن شروع چالش پاییزی🍁 61 وزن هدف ۵۸🎯قد ۱۵۸  💚💚💚💚💚💚💚💚  🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃🍃                   

شوووهرم بهم میگه ممکنه سایز کم کنی ولی وزن کم نمیکنی

بدم میاد از این مدل گفتنش اصلا بلد نیست انگیزه بده ،نمیدونم چرا حرفش روم تاثیر میزاره😭😭😭😭😭

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚خونمون فروش رفته💚

سوال پزشکی داری؟

همین الان از بیش از 500 پزشک متخصص آنلاین سوالت رو بپرس

خب پس مشخصه جنسه پوستت خوبه و سفته، من دکترم بهم گف شما پوستت کاغذیه و چروک میشه شکمت 

اخه من چاقم شده بودم قدم بلنده گرد ديده نميشدم هيكلي شده بودم جايه بخصوصيم چاق تر از جاهاي ديگم نبود كه الان لاغر شدم مثلا اونجا اويزون شه

زايمانم نداشتم تاحالا

ولي از خيلي قبل تر از رژيمم باشگاه ميرم 

تاپيك لاغري بامداد خمار😜   💚گروهه سبز💚 وزن اوليه(٩٦.٤٠٠) وزن فعلي(٧٠.٤٠٠)  وزن هدف(٦٧)  💫 من ميتونم به زودي برم گروهه طلايي 💛خواستن توانستن است💛💫 ممنونم از دوستايه خوبم و بامدادخماره عزيزم(الهه جونم)🤗❤️🥗🛍💕💃🏻💛💪🏽🔮🧜🏻‍♀️😍💕 چيزي نمونده تا هدفم تا الان تونستم بقيشم ميتونم به كمكه سرگروهه عزيزم😍😍😍😍
شوووهرم بهم میگه ممکنه سایز کم کنی ولی وزن کم نمیکنی بدم میاد از این مدل گفتنش اصلا بلد نیست انگیزه ...

واسه منم حرفش خيلي روم تاثير ميزاره بهم بگه خوبي رژيم نگير بسه انتحاري ميزنم فرداش پشيمون ميشم

1825
واسه منم حرفش خيلي روم تاثير ميزاره بهم بگه خوبي رژيم نگير بسه انتحاري ميزنم فرداش پشيمون ميشم

میدونی وقتی میبینی من ذوق یه چیزی رو دارم بجای اینکه همراهی کنه یه شوخی می پرونه که واسه من جدیه😳

تمام سلول های بدنم بهم میگه برو اون کرانچیه آتشین تو کابینت و بلنبون. کالریشم حساب کن . 😕 

دو بارم رفتم برداشتم نگاش کردم ، یکم با خودم واگویه کردم باز انداختمش ته کابینت . دلمم نمیاد لعنتیه کصافط و  بندازم سطل آشغال😠

گروه قرمز 🔰 وزن اولیه 94 🔰 وزن هدف 60 🔰 وزن اکنون 90 🔰
میدونی وقتی میبینی من ذوق یه چیزی رو دارم بجای اینکه همراهی کنه یه شوخی می پرونه که واسه من جدیه😳

اهميت نده عزيزم 

تمام سلول های بدنم بهم میگه برو اون کرانچیه آتشین تو کابینت و بلنبون. کالریشم حساب کن . 😕  دو ...

اه اه خیلی تند و بیخوده نخور زبون و حلقت میسوزه

ستاد مبارزه با رژیم شکنی 😁😁😁😁

1856

📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣

🔴🔴🔴چالش  ورزشی این ماه🔴🔴🔴🔴

شروع: ۱۰ مرداد به مدت ۱ ماه

👈👈👈 چرخش روسی

بچه ها این ورزش قدرتی  هم برای سایز کم کردن  زیر شکم،معده، پهلو، خط سوتین، بازو و ران عالیه👌

روش انجام:

✔️کتونی ورزشی پاتون  باشه همیشه موقع ورزش👟(توی این ورزش به عنوان یه وزنه واسه پا هم حساب میشه)

✔️روی زمین بشینید پاتون را خم و‌کف پا روی زمین باشه..کمر صاف و ۱۵ درجه به پایین بیایید. طوری‌که حرف  v  درست بشه.

✔️ از کمر به سمت راست و ‌‌چپ بچرخید..

✔️شکمتون را موقع حرکت سفت بگیرید

✔️ اگه تازه کارید، بدون وزنه .واسه تعادل دستاتون میتونید یه توپ یا کوسن بگیرید یااا دستاتون را خالی به هم قفل کنید...

✔️اگه قبلا این حرکت را انجام دادید با وزنه انجام بدید.

✔️ استفاده از وزنه ، علاوه بر فشار بیشتر به شکم و پهلو،،،، به کوچیک شدن بازو و از بین بردن چربی خط سوتین هم کمک میکنه.

✔️تعداد:

۲ ست ۱۵ تایی یااا  ۲ ست ۱۰ تایی(بستگی داره به قدرت بدنیتون)

هر ۲ هفته ۵ تا اضافه کنید به هر ست.

حالا این حرکت را به دو روش‌میشه انجام داد✌️

👈 اگه میخواید فشار بیشتری بهتون وارد بشه (هم به شکم و هم ران)و رانتون هم کوچیک‌بشه، کف پاتون را از زمین جدا کنید.(حداقل۱۵ درجه به سمت بالا بیارید).

👈 اگه هم نمی خواید ، رانتون کوچیک بشه، یا براتون سخته و یا مشکل کمر دارید،،، کف پا رو  زمین باشه.

اینم یه فیلم از حرکت👇👇👇👇

https://tamasha.com/v/NaGaB 

🔴نکته:

👈هر چی آرنج صاف تر و به سمت بالاتر باشه،و دست ها با شانه  مماس و موازی  زمین باشه،  فشار بیشتری وارد میشه

👈هر چی پا به سمت بالاتر و بدنت به سمت عقب تر بیاد هم فشار بیشتری وارد میشه(استانداردش همون۱۵ درجه هس)

👈 سر همزمان با دست ها هم به چپ و راست به ارامی میچرخه

👈 حرکات را با دقت انجام بدید.تند تند نچرخید، بعدش بگید آخ کمرم.

🌸موفق باشید🌸

۹۹/۹/۹یه اتفاق خوب🌸راهنمای تاپیک‌بامدادخمار🌸            شروع:۶۴ 🏃‍♀️الان:۵۴/۳۰۰🏃‍♀️ هدف: ۵۳🏆.... قد: ۱۶۷🌸                               استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸
📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣📣 🔴🔴🔴چالش  ورزشی این ماه🔴🔴🔴🔴         ...

بچه ها لطفا اطلاع رسانی کنید. مرسی🌸

@مامان_الیساهستم2      

@sepiiiiiideh      

@sanaz718      

@pari95      

۹۹/۹/۹یه اتفاق خوب🌸راهنمای تاپیک‌بامدادخمار🌸            شروع:۶۴ 🏃‍♀️الان:۵۴/۳۰۰🏃‍♀️ هدف: ۵۳🏆.... قد: ۱۶۷🌸                               استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸
1826

بچه ها لطفا اطلاع رسانی کنید. مرسی🌸

@نازلی_سخن_نگفت    

@شیرین_آردا

@zizigoli    

👆👆👆👆👆

@مامان_امیرحسین_خان    

@خانومه_مانكن    

@beauty_queen2  
@70alna    

@tamana366    

👆👆👆👆👆

@mamanali95    

@setaesh    

@ielia    

@گل_همیشه_بهارم    

👆👆👆👆

@baharak2017    

@taniya1400    

سلام سمیه جونم قربونت برم ببخش منو بخاطر غیبتام😢 گزارش# دیروز ناشتا اب و ابلیمو صبحانه:سفیده ...

گلم چالش جدید ورزشی

چرخش روسی 

1718