2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ما.تازه من بعد 6ماه فهمیدم.طلاهام و پس اندازم.ماشینمون.حقوقم.همسرمم موهاش یه دست سفید شد.خیلی سخت بود.خانواده من متوجه نشدن ولی خانواده همسرم خیلی سرزنشش میکردن.منو هم اذیت میکردن.ولی دوتایی خوش بودیم.همسرم شعلشو عوض کرد و کم کم داد بدهیارو.بعد من پس انداز یواشکیمو دادم بهش و گذشت دیگه.تا امسال که این وضعیت پیش اومد شهریور تمومه مشکلاتمون.

من همین یه دونه ام!
2728

داداشم ورشكست شد كل خانواده رو درگير كرد خيلى سخته خدا همه بدهكارا رو كمك كنه 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
خب بیشتر تعریف کن

این اتفاق واسه شوهرم افتاد کلا رفت زیر قرض یه شب از صد رسید به صفر کسی هم حمایت نکرد حتی خانواده خودش یه مدت تو شوک بودیم حدود شیش ماه کاری از دستمون برنمی‌اومداصلا نمیدونستیم باید چیکار کنیم طلبکارا دنبالش بودن اخرین صحنه یادمه رفتم فیش یخچال کشیدم گفتم سمسار بیار بفروشمش بعد برادرش پیامک داد خونه به اون بزرگی اون همه فرش داری فرشاتو بفروش ابرومونو بردی خیلی دلمون شکست 

تو ۹/۹/۹۹ هیچ خبری نیست😒

شوهرمن کشاورزی داره سال ۹۳سیب زمینی کاشت اماورشکست شدخونه وطلاهای منو فروخت..هنوزهم مستاجرم خ سخته برادرشوهرم همیشه به شوهرم طعنه میزنه میگه بی عرضه خونتوبایه ندونم کاری ازدست دادی..

هی داشتیم میفروختیم از فروش طلا و گاو گوساله  رسیدیم به فروش کولر و اتو😂 یادمه من ماهی چند دست لباس میخریدم بعد شیش ماه با کتونی پاره و پالتو قدیمی میگذروندم شوهرم از من بدتر بود غذاهم فقط سیب زمینی منی که تفریحم رستوران گردی بود

تو ۹/۹/۹۹ هیچ خبری نیست😒

بیشتر ازهمه روی بُعد غرورمون تاثیر گذاشت،منی که مدام استوری مسافرت و خوش گذرونیام میذاشتم یهو ناپدید شدم. اعتماد به نفسم گرفته شده بود واقعا شبیه کابوس بود خدا سرهیچکی نیاره

تو ۹/۹/۹۹ هیچ خبری نیست😒
ما.تازه من بعد 6ماه فهمیدم.طلاهام و پس اندازم.ماشینمون.حقوقم.همسرمم موهاش یه دست سفید شد.خیلی سخت بو ...

شغلش چی بود حالا چیه

اسمم همون آنجل به معنی فرشته هست.
2706