2726

دلم میخواد با آدمی که ایده آلمه آشنا بشم و ازدواج کنم. میشه برام دعا کنید خیلی زود این اتفاق بیفته؟ منم براتون دعا میکنم که به هر چی میخواید برسید و براتون اتفاق های خوب بیفته. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بیست و یک 

همسن منی  

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
بیست و یک 

وا 

همسن خاهر منی ک😂

اون اصن تو فاز ازدواج نیییییست😓😂

همش دنبال خوشگذرونیه

تو چرا میخوای با این سن خودتو تو زندگی مشترک بندازی؟😓😂

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/در پیکر من دو قلب ضربان دارد❤️💙میشه لطفا ی صلوات بفرستید تا همه نی نی های دنیا سالم بیان بغل ماماناشون؟🥺💚

داستان زندگیه بعضیا رو آدم میخونه پر حسرت میشه یکی از دوستام بعد اینکه دانشگاهش تموم میشه با دوستش میرن یه مهمونی با یه پسره دوست میشه ازدواج کردن رفتن آمریکا الان بیا و ببین چه زندگی داره اون وقت ما باید فقط با مادر شوهر و خانواده شوهر بجنگیم😡😢

زندگانی فکر خود بودن و غافل ز جهان بودن نیست 👧👦👫👬👭💑👪👴
وا  همسن خاهر منی ک😂 اون اصن تو فاز ازدواج نیییییست😓😂 همش دنبال خوشگذرونیه تو چرا میخوای ...

اخه من تو ی شرایطی هستم که خوشگذرونی و این چیزا رو ندارم، اگه ازدواج کنم با آدمی که میخوام خب شرایط از این نظر برام عوض میشه، واسه همینه.