1735
1768

چه سوسکی شده لبت😍

😂✋ من به هیچکدوم تون نظر ندارم دخترم ⁦👸            ⬇️ پسرعمو جان یا میای منو میبری به خونه تون یا میام تورو میبرم به خونمون تامام 🙅جون مادرت بیا ازدباج کنیم دیگه خب؟👰🤵❤️❤️🍃  صلوات محمدی پسند ختم کن ببینم بلدی😐🙄 #جاریتونم 

خانومهای خوشگل و با سلیقه 

اگه دنبال یه کلنیک خوب واسه کاشت ابرو میگردین 

بیاین اینجا

یعنی چی؟ 

یعنی قشنگه

😂✋ من به هیچکدوم تون نظر ندارم دخترم ⁦👸            ⬇️ پسرعمو جان یا میای منو میبری به خونه تون یا میام تورو میبرم به خونمون تامام 🙅جون مادرت بیا ازدباج کنیم دیگه خب؟👰🤵❤️❤️🍃  صلوات محمدی پسند ختم کن ببینم بلدی😐🙄 #جاریتونم 
1718

اون مدل رژلب رو میخوای که وسطش روشن تر هست؟ 

انگار سایه داره؟ 

باید وسط لبت رو رژلب از همون تم فقط روشن تر بزنی

خداوندا... مرا هزار امید است و هر هزار تویی... شروع شادی و پایان انتظار تویی... ❤️
اون مدل رژلب رو میخوای که وسطش روشن تر هست؟  انگار سایه داره؟  باید وسط لبت رو رژلب از ه ...

مرسی عزیزم اره همین منظورمه اسمش چی بود؟ حالا مال من چطور شده؟ 

1760
اها مرسی ولی سوسک نماد زشتی هست ها    

سکسی😓 خب سانسورش کردم این شد😂

1665
مرسی عزیزم اره همین منظورمه اسمش چی بود؟ حالا مال من چطور شده؟ 

مال شما خوشگل شده ولی اون سبکی که میخوای نیست

دوتا رژلب توی یه تم رنگی بخر که یکی خیلی روشن تر باشه

رژ پایه رو کامل بزن

بعد رژ روشن تر وسط یکم بزن و با انگشت یا براش کوچیک پخش کن

خواستی براق باشه روش برق لب بزن

خداوندا... مرا هزار امید است و هر هزار تویی... شروع شادی و پایان انتظار تویی... ❤️
من حرفی از اکلیل یا هایلایتر زدم؟!

نه گلم

گفتی رژ روشن باید بزنه

گفتم هایلایتره اونکه میزنن وسط لب

گفتم ک بدونی راجب چیزی ک اطلاع نداری نظر ندی

بِه از این چه شادمانی🥰✨ که تو جانی و جهانی 😌❤️
نه گلم گفتی رژ روشن باید بزنه گفتم هایلایتره اونکه میزنن وسط لب گفتم ک بدونی راجب چیزی ک اطلاع ند ...

😂😂

باشه گلم من درمورد این چیزا اطلاعات ندارم نظر میدم

شما هم یاد بگیر کامنت خودتو بذاری و تو کامنت دیگران فوضولی نکنی که فوضولی به مراتب زشت تره

سرچ کردنم یاد بگیر که اگر چیزیو نمیدونی حداقل تو نت درموردش تحقیق کنی وگرنه همینطور ضایع میکنی خودتو😁