2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ریحان چی اصلانبی هست؟

ریان دختر زهرا و شوهر قبلیشه   

شوهر قبلی زهرا زندس ظاهرا ولی  توی اخرین قسمتی که از ترکیه پخش شد  ریان نخواست بره دنبالش ببینه کیه 

فکر نمیکنم ریان  اصلان بی باشه   

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
2738
مرسی

خواهش میکنم 

از بقیه سریالای ترکی در حال پخش بهتره 

ولی اگه برات امکان داشت من توصیه میکنم به جای جم  با زیرنویس فارسی ببینی  تفاوتش زیاده واقعا 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
دلشاه کیه؟؟؟

مامان میران دیگه 😊 عروس عزیزه که میران دنبال اینه که ببینه چه اتفاقی برای مامانش افتاده   کلا موضوع فیلم راجع به همینه ... 

بابای ریان( که بابای اصلی  میرانه )  و مامان میران  قبلا عاشق هم بودن 

مامان میران دیگه 😊 عروس عزیزه که میران دنبال اینه که ببینه چه اتفاقی برای مامانش افتاده   کلا ...

اهان اخه دلشاه مرده تو فیلم نیس واسه همین اسمشو نمیدونستم

خدای خوبم... خودت بساز، تو بسازی قشنگتره میسپارم به خودت...🍃💛
اهان اخه دلشاه مرده تو فیلم نیس واسه همین اسمشو نمیدونستم

🌹🌸🌹🌸

ریحان چی اصلانبی هست؟

خیر ریحان دختر  زن هازار هستش زن هازار حامله بوده بعد عقد هازار شده ..میران هم پسر هازاره زمانی ک هازار سرباز بوده عاشق بوده قرار بوده ازدواج کنه عشقش میران رو حامله بوده وقتی از سربازی بر میگرده می بینه عشقش رو شوهر دادن به پسر عزیزه  ..بعدش توی درگیری پسر عزیزه میمیره

خود عزیزه میدونه میران پسر هازاره میخواد به دست پسر خودش نابودشون کنه و در لحظه آخر میرانم نابود کنه اما میران میفهمه هازار پسرشه و بعد مدتی یه صدای ظبط شدع از مادرش به دستش میران می رسه و میفهمه هازار بی گناهه و همش نقشه عزیزه بوده و هازار و مادرش عاشق هم یودن

الیف هم عاشق آزاد میشه  

21سالمه وآرزومه مامان بشم❤️😍شروع وزن 76😡وزن فعلی55🙂وزن هدف50😍خدایا یه روزی میادمن مادر بشم خدایا توکه حال منو میدونی معجزه کن برام دلم ناجور هوای حرم امام رضا رو کرده خدایا کاش بشه برم زیارت 😞