1735
1765
عنوان

کسی میدونه معنی این شعر چیه

146 بازدید | 16 پست

دی شیخ با چراغ همی‌گشت گرد شهر

کز دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست

گفتند یافت می‌نشود جسته‌ایم ما

گفت آنک یافت می‌نشود آنم آرزوست

زخمی ام، التیام میخواهم، التیام از امام میخواهم، السلام علیک یا ساقی(ع)، من علیک السلام میخواهم😥😥🥰🥰🌹تمام لذت عمرم در همین است که مولایم امیرالمؤمنین(ع) است 🥺🥺🌹🌹اسمم 10تا (ه) با خه هست، 🥰

حالا یارم بیا دلدارم بیا 😃نمیدونم 

اونی که فک میکنی تو باغ نیست خودش صاحب باغه                 دوست عزیز نمیخواد توهین کنی من خودمو بزنم به اون راه تهش بگی وای چه با جنبه ای 😒😒😒😏😏😏

یعنی دنبال کسی ام ک انسان واقعی باشه 

میگن ک نیست 

منم دقیقا دنبال کسی هم ک راحت پیدا نمیشه

هرگاه خواستم بگویم دوستت دارم گفتم حالت چطور است ... و من تورا خیلی حالت چطور است...

خانم های عزیز اگه دنبال این هستی که بدونی با چی میتونی خونه رو برق بندازی

حتما این ویدیو ببین

یعنی دنبال کسی ام ک انسان واقعی باشه  میگن ک نیست  منم دقیقا دنبال کسی هم ک راحت پیدا نم ...

مرررسی عزیزم 

زخمی ام، التیام میخواهم، التیام از امام میخواهم، السلام علیک یا ساقی(ع)، من علیک السلام میخواهم😥😥🥰🥰🌹تمام لذت عمرم در همین است که مولایم امیرالمؤمنین(ع) است 🥺🥺🌹🌹اسمم 10تا (ه) با خه هست، 🥰
1718

یه نفرباچراغ دورشهرمیگشت میگفت از ادمادلخورم مثل دیووحشن ارزودارم انسان ببینم گفت انسان نیست ماگشتیم گفت بخاطری پیدانمیشه ارزودارم ببینم

خدای من،متاسفم منوببخش ،دوستت دارم عاشقتم ،متشکرم که درهای عشق  ومهربونی پول وثروت بروی من بازکردی!

میگه که یه شیخی بوده هی میگشته تو شهر ومیگه که از دیدن آدمای بد ذات وپست (دیو واینا معنیش این میشه استعارس) خسته شدم وبه دنبال یه آدم درستم وپیدا کردن آدم درست ارزومه

میگن که نگرد ما گشتیم نبوده

میگه چیزی که پیدا نشه هم یه نوع ارزوعه😑

سال یازدهمی؟

شعر حفظ مون بود یادش به شر😏

بلند بلند بخند بدون اجازه ی هیشکی تو شهر بچرخ چون خانومی صداتو نبر هر حرف داری تو جمع بزنو لااقل خودت هوای خودتو داشته باش از کمد درار اون کفشتو که پاشنه داشت برو جلو آینه به خودت برس اون دختر سرحال قدیمو راش بنداز 
1760

شیخ یعنی بزرگ عارفان دنبال انسان واقعی میگشته. مریدان میگن ما جست و جو کردیم چنین شخصی پیدا نمیشه. شیخ میگه من هم دنبال کسی هستم که بین آدمهای عادی پیدا نشه و کم یاب باشه. یعنی اونقدر پاکی و انسانیت داشته باشه که کسی نظیر او پیدا نشه.

میگه دیشب یه شیخ  با امید دور شهر میگشته که از ادمهای بد و دیوصفت خسته شدیم دنبال یه انسان واقعی میگردم میگن ماگشتیم نیست اونم میگه من دنبال همونیم که نیست

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوست ندید
سال یازدهمی؟ شعر حفظ مون بود یادش به شر😏

ن والا دانشجو هسم

1665
عشق منه این شعر

حالا دیگ شد عشق من

یه شیخ خسته دیشب رفته تو خیابون کلی ب همه غر زده برگشته😐

واااای😂😂😂😂😂😂😂