2703
2553
عنوان

نظرتون راجع به ادمی که...

259 بازدید | 44 پست

فهمیده دوسش دارم و مدام تهدید به رفتن میکنه چیه؟

اگه جواب اس رو ندم چون میخوام دعوا نشه

و  قبلش  بهش گفتم بزار تو حال خودم یکم باشم 

بعد دو ساعت  پیام میده 

اگه دیگه جوابتو ندادم  ناراحت نشو

این ینی چی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

یعنی طاقتش رفته باهاش حرف بزنی میخواد بترسونت که جواب شو بدی 

اما جواب شو نده هیچ جا نمیره دیگه ام تکرار نمیکنه دیدم که میگم

بلند بلند بخند بدون اجازه ی هیشکی تو شهر بچرخ چون خانومی صداتو نبر هر حرف داری تو جمع بزنو لااقل خودت هوای خودتو داشته باش از کمد درار اون کفشتو که پاشنه داشت برو جلو آینه به خودت برس اون دختر سرحال قدیمو راش بنداز 
2714

بخدا تو این موارد تخصص ندارم اصلا

دختری که بابا نداره مشکلاتشو به کی بگه 😔 اگه یکی مزاحمش شد به کی بگه 😔 اگه دلش گرفت با کی درد و دل کنه 😭 کاش من جای تو میرفتم بابایی 

بگو باشه خدافز چندروز قهر باشه دیگه تهدید نمیکنه

یارو از کلاهش خرگوش در میاره، بعد من نتونستم یه گوساله رو از قلبم دربیارم                                             خدایا صبری که دادی به دردی که دادی نمیخوره                 99/9/9 ی خبر خوب بهم میدن       خــُدایــا  حــواســت  هصــ؟صــدای  هِق  هِق  گــریــع  هام  عــز  هَمــون  گــلــویــی  مــیــاد  ڪــِ  تــو  عــز  رگــش  بــع  مــن  نــزدیــڪــتــریــ..!  

تو کار خودتو بکن.فهمید دوستش داری میخواد کاری کنه اسیرش شی

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^

بزا برع نمخادت فقط دارع بازی مگرع

بهش رو ندع نازشو نکش

خودتو براش کوچیک نکن

فرقمون اینع که:                                                                    شما بلاک بازی میکنین؛ ما پلاک بازی         آرع فرقمون زیادع...🤘🏿👑

نمیدونم چه موقعیت و رابطه ای داری

ولی حیف یک ثانیه وقت که بابت ناامنی با یک‌پسر صرف بشه

ملت هیچی ندارن ،  پسرو نردبون میکنن به عرش میرسن . مگه خودازاری داریم با اینها بمونیم؟

2706