2726
آهان. ای بابا. مگه چند بار خیانت کرده؟؟چرا جدا نمیشی خب؟؟

پارسال فهمیدم که  دوساله بهم خیانت کرده البته درحدچت بوده،، تا پای طلاق هم رفتیم ولی بخشیدمش،، امسال دوباره متوجه شدم که اون دختره اصلآ نرفته،، الان 3 ماهه که خطو گوشیشو گرفتم فعلآ پاکه ولی دل من باهاش صاف نمیشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پارسال فهمیدم که  دوساله بهم خیانت کرده البته درحدچت بوده،، تا پای طلاق هم رفتیم ولی بخشیدمش،، ...

یه کم زمان می‌بره تا بتونی فراموش کنی. خیلی هم سخته فراموش کردنش. 

2728
الان پشیمونه خودش هم میگه تقصیر تو نبوده ولی بهش اعتماد ندارم 

اعتماد که بریزه 

سخت برمیگرده 

درکت میکنم عزیزم ☹

همانقدر که زن را باید فهمید،مرد را هم باید درک کرد...همانقدر که باید قربان صدقه زن رفت،باید فدای خستگی های مرد هم شدخلاصه مرد و زن نداردبه نقطه ی ما شدن که رسیدی،بهترین باش..
دعاکن برام آرامش پیداکنم خانوادمم ازم دورند 

ان شا الله که به آرامش برسی🤲

همانقدر که زن را باید فهمید،مرد را هم باید درک کرد...همانقدر که باید قربان صدقه زن رفت،باید فدای خستگی های مرد هم شدخلاصه مرد و زن نداردبه نقطه ی ما شدن که رسیدی،بهترین باش..
بله واقعیته

مخصوصا وقتی فرصت بدی

ودوباره خیانت ببینی 

کاملا درکت میکنم 

چون سرم اومده 😭😭

تازه اولش راحت تره 

بعد کم کم سخت تر میشه 

انگار هرچی زمان میگذره بزرگتر میشه برات 

وتحمل کردنش کار حضرت فیله ☹☹

2706