1735
1765

عزیزای دلم تاپیکامو گزارش بزنین لایک کنین صلوات میفرستم براتون❤❤

{حیا}را که نفهمی♡چادرسیاه♡هم تورا محجبه نخواهد کرد. ♡چادرزهرا(س)♡ حکایت میکنداز بی حجابی ها شکایت میکند روز محشر برزنان{باحجاب}♡حضرت زهرا(س)♡ شفاعت میکند❤🌹

سلام ممنون خوبیم

اگر عقاید خود را با تفکر و مطالعه به دست بیاورید؛ کسی نمی تواند به آنها توهین کند. اگر کسی چیزی بر خلافشان بگوید عصبانی نمیشوید؛ یا میخندید یا به فکر فرو میروید....                                                                       برتراند راسل

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1718
خب خدارو شکر. 

ممنون

اگر عقاید خود را با تفکر و مطالعه به دست بیاورید؛ کسی نمی تواند به آنها توهین کند. اگر کسی چیزی بر خلافشان بگوید عصبانی نمیشوید؛ یا میخندید یا به فکر فرو میروید....                                                                       برتراند راسل
1760
چی شده مگه؟؟

شوهرم بهم خیانت کرده 3 ساله،، شبها تا صبح خوابم نمیبره که کجای زندگیمو اشتباه رفتم که اینجوری شد

خداجون ممنونت میشم معجزتو به منم نشون بدی منم مامان بشم،، هرکی امضامو دید وخوند یه صلوات مهمونم کنه به آرزوم برسم
شوهرم بهم خیانت کرده 3 ساله،، شبها تا صبح خوابم نمیبره که کجای زندگیمو اشتباه رفتم که اینجوری شد

خب شما جایی رو اشتباه نرفتی. شوهرت اشتباه رفته   چرا خودتو سرزنش میکنی؟؟

خب شما جایی رو اشتباه نرفتی. شوهرت اشتباه رفته   چرا خودتو سرزنش میکنی؟؟

الان پشیمونه خودش هم میگه تقصیر تو نبوده ولی بهش اعتماد ندارم 

خداجون ممنونت میشم معجزتو به منم نشون بدی منم مامان بشم،، هرکی امضامو دید وخوند یه صلوات مهمونم کنه به آرزوم برسم
خب یه فرصت دیگه بهش بده. شاید خودشو اصلاح کنه؟؟

پارسال دادم متآسفانه تو زرد از آب دراومد

1665
آهان. ای بابا. مگه چند بار خیانت کرده؟؟چرا جدا نمیشی خب؟؟

پارسال فهمیدم که  دوساله بهم خیانت کرده البته درحدچت بوده،، تا پای طلاق هم رفتیم ولی بخشیدمش،، امسال دوباره متوجه شدم که اون دختره اصلآ نرفته،، الان 3 ماهه که خطو گوشیشو گرفتم فعلآ پاکه ولی دل من باهاش صاف نمیشه

پارسال فهمیدم که  دوساله بهم خیانت کرده البته درحدچت بوده،، تا پای طلاق هم رفتیم ولی بخشیدمش،، ...

یه کم زمان می‌بره تا بتونی فراموش کنی. خیلی هم سخته فراموش کردنش. 

یه کم زمان می‌بره تا بتونی فراموش کنی. خیلی هم سخته فراموش کردنش. 

دعاکن برام آرامش پیداکنم خانوادمم ازم دورند 

1651