2726
عنوان

نظرسنجی اسم پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 360 بازدید | 53 پست
خب زیاد باشن چی میشه مگه؟الان اسم سامیار و دیاکو هم زیاد شده یا حتی اسم محمد و امیرعلی.مهم اینه قشنگ ...

آخه گفتي شيك به نظر من چيزي كه خيلي زياده و همه استفاده ميكنن شيك نيست ، تو مدرسه از اين اسمها ٥ نفر هست تو هر كلاس ، اين نظر منه و در مورد انتخاب اسم بچت تنها نظر مهم نظر خودته 🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسم پسر دوستم ارشام. ارشام نشنیده بودم

آرشام ممکنه مسخره بکنن بعضیا .ولی آرشان هیچ نکته ای غیرعادی  نداره.چطور نشنیدی گلم توی اینترنت بزن

🍃🌸اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ🍃🌸وآلِ مُحَمَّدٍ🍃🌸وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ
وای منم عاشقش شدم😍

اروین وارون خیلی زیاده

آرشان خاص تره

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2728
اروین وارون خیلی زیاده آرشان خاص تره

مرسی عشقم خودمم نظرم روی آرشان هست😘😘

آرشام ممکنه مسخره بکنن بعضیا .ولی آرشان هیچ نکته ای غیرعادی  نداره.چطور نشنیدی گلم توی اینترنت ...

OK. چیز عجیبی نیست. الان اسم ها اینطوری دیگه م رو میکنن ن. میشه اسم جدید. کلا چیز عجیبی نیست. موفق باشید 

آرمین یکم تکراری شده.آروین بین الملی هست تو آلمان و آمریکا هم استفاده میشه و خیلی توی دنیا محبوبه

مدونم ولی من خیلی از اسمای دهه نودی رو نمپسندم آرمین رو بیشتر دوس دارم البته اکثرن نظر شما رو دارن.

بچه شماس نظر مادر مهمتر از نظر هرکسیه کلن.

امیدوارم بچتم اسمشو دوس داشته باشه و سلامت باشه

فرقمون اینع که:                                                                    شما بلاک بازی میکنین؛ ما پلاک بازی         آرع فرقمون زیادع...🤘🏿👑
OK. چیز عجیبی نیست. الان اسم ها اینطوری دیگه م رو میکنن ن. میشه اسم جدید. کلا چیز عجیبی نیست. موفق ب ...

اینطوری هم نیست که م رو بکنن ن دوستم😁آرشان اسم باستانی هست و از اسامی هخامنشی.پس اول آرشان بوده بعدا دستکاری کردن شده آرشام.موفق باشین😌

مدونم ولی من خیلی از اسمای دهه نودی رو نمپسندم آرمین رو بیشتر دوس دارم البته اکثرن نظر شما رو دارن. ...

مرسی عشقم فدات😍❤❤❤❤🌺🌺🌺🌺

اینطوری هم نیست که م رو بکنن ن دوستم😁آرشان اسم باستانی هست و از اسامی هخامنشی.پس اول آرشان بوده بعد ...

نمیدونم اول کدوم بوده بعدا کذوم شده. من بحثی ندارم. گفتم ارشام شنیدم. دیدم. پسر بامزه ای. همین

2706