2737
2734
عنوان

اتاقم خیلی عجیب غریبه

| مشاهده متن کامل بحث + 783 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط این یک مورد نیست چندین دلیل هست که باید اونارو هم داشته باشید تا اون چیزی که من میدونم و بگم هست ...

از اینا فقط فقط بختک ندارم بقیه رو دارم همه رو تقریبا به نظرتون دلیلش چیه مخصوصا اقفاق هارو قبل اینکه بیوفته اغلب تو خواب میبینم یا از اشپز خونه هر شب صدایایی مثل افتادن اشیا میشنوم هر شب تقریبا یا گاهی سنگینی حس میکنم یا سنگینی نگاه  کسی وقتی تو تاریکی ام

جن با همزاد فرق داره علایمشون تقریبا مثل هم هستن .. احتمال وجود یکی از این دوتا هست .. بیشتر وارد ای ...

به نظرتون مشکل من چیه دائم خواب هایی میبینم یه طی چند روز همون اتفاق می افته واسم

2728
به نظرتون مشکل من چیه دائم خواب هایی میبینم یه طی چند روز همون اتفاق می افته واسم

پست قبلی رو که گذاشتی کامل خوندم شما اصلا دنبال دلیل و چرا هاااا نگردید چیز خاصی نیست..چندتا کار میگم انجام بده  اخرشبها قبل خواب ذکر بگو ، صلوات بفرس  ، وارد اتاق میشی با ذکر برو  ،   اخرشبها حموم نرو ،  

اقا هستم ...تاپیک شخصی خانومها نمیرم چون به من مربوط نمیشه(قضاوت نکنید) ..تاپیکهایی که مربوط به اطلاعات و تجربه(دعا،طلسم،) ج ، ن ، باشه بتونم کمکی میکنم و نظرمو میگم..⚘لطفا، خواهشن ، درخواست ندید،سپاسگزارم
پست قبلی رو که گذاشتی کامل خوندم شما اصلا دنبال دلیل و چرا هاااا نگردید چیز خاصی نیست..چندتا کار میگ ...

همزاد دارم درسته؟قبلا بهم گفتن ذکر یا دلیل المتحیرین میگفتم قبل خواب و گفتن لباس تیره هم نپوشم یه مدت خوب شده بودم اما الان خواب هایی که تبدیل به واقعیت میشن رو میبینم و ریزش شدید مو هم دارم وبه شدت عصبی ام

همزاد دارم درسته؟قبلا بهم گفتن ذکر یا دلیل المتحیرین میگفتم قبل خواب و گفتن لباس تیره هم نپوشم یه مد ...

اره درسته همزاد داری .. همزادت خوبه اذیتت نمیکنه اصلا فکرشو نکن و اهمیت نده هر چی به خدا نزدیکتر بشی اونا ازت دور میشن

اقا هستم ...تاپیک شخصی خانومها نمیرم چون به من مربوط نمیشه(قضاوت نکنید) ..تاپیکهایی که مربوط به اطلاعات و تجربه(دعا،طلسم،) ج ، ن ، باشه بتونم کمکی میکنم و نظرمو میگم..⚘لطفا، خواهشن ، درخواست ندید،سپاسگزارم
2738
ممکنه بچمو که سه سالشه رو هم اذیت ش کنن؟

نه کاری با بچه نداره فقط گاهی اوقات بچه بیقراری میکنه و شبهآ گریه میکنه که چیز خاصی نیست .بسم الله بگو یه قران بزار بالا سرتون .. 

یه سوال ما چطور اطلاعات دارین در این مورد ها؟

چه فرقی میکنه که من چطور اطلاعات و دارم .. من روز و شبهای زیادی با این چیزها بودم