2726
عنوان

اتاقم خیلی عجیب غریبه

783 بازدید | 57 پست

وقتی تو اتاقمم همش حس و افکار بد وحشتناک دارم حس سنگینی داره مخصوص شب ها همش فکر میکنم یکی منو میکشه با چاقو و...  وقتی در میام از اتاقم اصلا این فکرا رو ندارم یا خیلیی کم دارم

خدایا مارو به حال خودمون واگذار نکن ما با خودمون خیلی بی رحمیم

اتاقت جن داره

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی دور از شوخی ادم وقتایی خیلی تو خونه میمونه اینطوری میشه احتیاج داری بیش تر با خانوادت وقت بگذرونی

به اینا نگاه کنید 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه می کنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😂‏
2728
واقعا؟ 

چوم

عزیزم در موردش زیاد فکر میکنی. بهش حس منفی داری.

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
ولی دور از شوخی ادم وقتایی خیلی تو خونه میمونه اینطوری میشه احتیاج داری بیش تر با خانوادت وقت بگذرون ...

بله خیلی منزوی هستم و سرم همش تو گوشیه. 😪

بله خیلی منزوی هستم و سرم همش تو گوشیه. 😪

منم اینطوری میشم به طور نا خود آگاه همش بهش فکر میکنی

موقع خواب احساس کردی بختک بیوفته روت و نتونی تکون بخوری ؟ گردن و بدنت یک لحظه قفل کنه و نتونی تکونش بدی ؟

اقا هستم ...تاپیک شخصی خانومها نمیرم چون به من مربوط نمیشه(قضاوت نکنید) ..تاپیکهایی که مربوط به اطلاعات و تجربه(دعا،طلسم،) ج ، ن ، باشه بتونم کمکی میکنم و نظرمو میگم..⚘لطفا، خواهشن ، درخواست ندید،سپاسگزارم
موقع خواب احساس کردی بختک بیوفته روت و نتونی تکون بخوری ؟ گردن و بدنت یک لحظه قفل کنه و نتونی تکونش ...

نه اصلا 

نه اصلا 

خوابهایی دیدی که چند روز بعدش همون خوابت اتفاق بیوفته و واقعیت داشته باشه .؟

اقا هستم ...تاپیک شخصی خانومها نمیرم چون به من مربوط نمیشه(قضاوت نکنید) ..تاپیکهایی که مربوط به اطلاعات و تجربه(دعا،طلسم،) ج ، ن ، باشه بتونم کمکی میکنم و نظرمو میگم..⚘لطفا، خواهشن ، درخواست ندید،سپاسگزارم
2706