2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم دختره منم رفلاکس داشت تو ۲۴ ساعت حدود بیست بار بالا می آورد ولی پایان شش ماهگی خوب شد دقیقا تا همون موقعی ک خودم ویار داشتم ولی زود شروع کن بهش غذا بده چون معدشون سنگین ک میشه دیگ کمتر استفراغ میکنن من خودم از چهار ماهگی شروع کردم

حتما بعد از شير خوردن آروقشو بگير يا حتي اگر نميزنه شما سعي كن عمودي نگهش داري و اينكه تشكشو حتما شيب دار كن، سرش بالاتر باشه شير برنگرده بالا، اگر تشكشو شيبدار كني خيلي خيلي كمك ميكنه

رفلاکس دختر من وحشتناک بود افسرد.ی گرفته بودم فکر میکردم هیچوقت قرارنیس خوب شه بعد یسالو نیم خوب ش ...

سلام من پیامتون رو الان خوندم

من الان وضعیت شمارو دارم دخترمم رفلاکس داره خیلی عذاب میکشم میشه راهنمایی کنین چیکار کردین اون مدت چجور گذشت خودتون چطور خوب شدید ؟

سلام من پیامتون رو الان خوندم من الان وضعیت شمارو دارم دخترمم رفلاکس داره خیلی عذاب میکشم میشه راهن ...

عزیزم الان دختر من ۲سالشه 

تا وقتی غداخور بشه مسکل داشت 

من واقعا عذاب کشیدم 

هنش درحال آروغ گرفتن و عمود نگه داشتن بودم 

دارو اصلا نمیخورد اگر هم نیخورد بالا میاورد اگر هم بالا نمیاورد بازم هیچ تاثیزی نداشت 

شما هم فقط باید صبوری کنید فقط با گذشت زمان درست میشع

اصلا یادم نمیره چه شبو روزتیی ک کارم گریه بود

اصلا نمیتونستم خودمو اروم کنم 

میرفتم جلو اینه باخودم حرف میزدم همش میگفتم دخترچته بابا بخدا میگذره بخدا قسم تموم میشه قوی باش ولی بازم گریم میگرفت

رفتم دوسه هفته خونه مادرم اونجا چون سرم گرم بود بهتربودم 

اما اومدم خونه بازم گریه هام شروع میشد

یکم ک گدشت خودمو اروم کردم قانع شدم ک این مشکلو خیلی هادارن 

فقط باید صبوری کنم

الان میگم ای کاش از بچگیش بیشترلذت میبردم

ای کاش صبور تر میبودم

دخترمن به مادر قوی میخواد و من همیصه عین کوه کنارصم

الان اگ خدایی نکردی مشکلی براش پیش بیاد خیلی ریلکث باهاش برخکرد میکنم و بهترین راه حلو برا حل مصکل پیدا میکنم

عزیزم الان دختر من ۲سالشه  تا وقتی غداخور بشه مسکل داشت  من واقعا عذاب کشیدم  هنش ...

خدا حفظش کنه براتون

منم در حال آروغ گرفتن و عمودی نگه داشتنم

میگذره بله ولی من خیلی روحیه م ضعیف شده افسردگی بعد زایمان دارم این مشکل دخترم و کم خوابی هم خیلی اذیتم میکنه

الان اوضاع روحیتون چقدر تغییر کرده؟

با رفلاکس خواب دخترتون چطور بود

خدا حفظش کنه براتون منم در حال آروغ گرفتن و عمودی نگه داشتنم میگذره بله ولی من خیلی روحیه م ضعی ...

الان که دیگه روال عادیمو دارم خداروشکر

خوابشم فقط توروز بود۱شب بیدارمیشد تا ۱۰صبح نق میرد 

ولی بعدش خوب شد خوابش اما همچنان تا یسالو نیم رفلاکس داشت اصلا غدا نمیخورد تا وقتز از شیر گرفتنش یکم بهترشده الانم ۱۰کیلووتیمه باثسال سن😁🤣 ولی ماشالله بچه ی باهوشیه

الان که دیگه روال عادیمو دارم خداروشکر خوابشم فقط توروز بود۱شب بیدارمیشد تا ۱۰صبح نق میرد  ول ...

خوبه ماشالا سلامت باشه

خواب دختر من خیلی افتضاحه صدباااااار نق میزنه شب تا صبح باید دوباره آرومش کنم یا شیرخشک بدم تا بخوابه

چندماهگی خوب میشه پس 🙃 چهارماه و بیست روزشه

سلام این یه برنامه هست مخصوص بچه داری وبارداری.من عضوم به نظرم خیلی خوبه خاستم به شماهم معرفی کنم

واسه هر باردار وبچه داری لازمه واقعا

از رولینک اگه خاستین میتونین نصب کنین

https://gahvare.net/i/5b0e5c6a1b49e

منتظرهعجزه ای از طرف خدا دعام کنید🙏🙏🙏🙏
2706