2737
2739
باباها همه‌شون گوگولی هستن  من تو شناسنامه بابام هم مامانشم هم دخترش    

اره واقعا

یعنی چی؟

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رنده سیر کالباسیش خوشگله یا سبزابیش؟

اولی

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
اینم میخوام بخرم برای رومیزناهارخوری ۶ نفره

خوشگله

ولی دکور خونت سلطنتیه

این اسپرته

2728
خوشگله ولی دکور خونت سلطنتیه این اسپرته

روی میز ناهارخوری مشخص نمیشه

اتفاقا از اینا زنداییم داشت مبلای اون مثل خونه بابامه روی میزش گذاشته بود جالب شده بود.

ولی برای رومیزی عسلی‌ها و جلومبلی از اون طلاییاش میخرم

هم اسم مادربزرگ پدریم هستم

عه چ باحال😃

روی میز ناهارخوری مشخص نمیشه اتفاقا از اینا زنداییم داشت مبلای اون مثل خونه بابامه روی میزش گذاشته ...

اره اینم خرفیه

2738
2706