2726
عنوان

تا حالا شده هک بشین؟

94 بازدید | 6 پست

دخترا تا حالا شده نامزدتون ، همسرتون ؛ یا توسط کسی که دوستون داره تو رابطه آشنایی هستین هک بشین ؟ یا اینکه همش ناکام بمونه اما ایمیل پیامکش براتون بیاد؟!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من اینستام یسری توسط یه غریبه هک شد و عکس مبتذل منتشر کرده بود تو پیجم 

که سریع فهمیدم و درست کردم پیجمو 

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏
2728
برامن چن شب پیش هعی پیام میومد یکی میخواست واتساپمو هک کنه لعنتی نمیدونم کی بود خیلی سعی کرد یسره وا ...

اره واسه منم همینطوره 

طرف مقابلم اومد اینستام هک کنه نتونست طرف کاناداس اقا نقشه مونترال واسم بزرگ زد 🤣🤣🤣 . ایمیلم هک میخواست بکنه نشد ..دوباره اینستام واسم رمز میومد ۵.۶ بار🤣🤣🤣🤣🤣

من با طرف مقابلم کات هستم ۲ ساله 

طرف آشنا هست ی مدت باهم صحبت کردیم بعدش خوشم نیومد خطم عوض کردم اما این کاراهای هک اینا تو مدت ۲ سال کات انجام داد ک ناکام موند خانوادش هم موس موس پدرم میکنن 🤣

برامن چن شب پیش هعی پیام میومد یکی میخواست واتساپمو هک کنه لعنتی نمیدونم کی بود خیلی سعی کرد یسره وا ...

ولی هرکسی بدون دوست داره خودت خبر نداری براش مهمی ک این کارا میکنه تازه طرف مقابل من هم ادم می فرستاد ایدی تلگرامم جاهایی که عکس خودم نبود ببینه جواب میدم یا نه امتحانم کنه ...اما جاهایی ک عکس خودم بود اصلا مزاحم نمیفرستاد خیلی خنده داره