2737
2734

من تقریبا لیسانس حسابداری دارم  ولی خب خوشم نمیاد از رشتم نه ب خاطر خستگی کلا از جلسه اوله ترم یک بدم میومد از درسش اما به اصرار خانوادم موندم و ادامه دادم  ولی همیشه احساس میکنم راهمو اشتباه رفتم  راهمو کج رفتم نمیدونم چرا  معدلامم تو حسابداری بسیار پایینه  پاس میشما ولی خیلی پایینه   دوستی دارم که حقوق میخونه و عاشقه رشتشه وقتی از رشتش حرف میزنه منم کیف میکنم  کلا ب نظرم درسیه که خستگی نداره همش هیجانیه  و میخوای بدونی  اخرش چی میشه    حالا نمیدونم چ کنم و اینم میدونم اگه برم حقوق  خانوادم ساپورتم نمیکنن که هیچ  سرکوفتمم میدن  پشتوانه ای ندارم    اومدم ازتون مشورت بگیرم  البته میدونم اخرش تصمیمی به عهده خودمه امل دوس داشتم با شما هم در میون بزارم و نظراتتون رو بدونم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم اول تحقیق کنی که برای وارد این رشته شدن چه چیزی لازمه بعدهم بامشاور خبره صحبت کنی

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
2738
منم موندم برم حسابداری یا روانشناسی حسابداری چطوره؟سخته؟

سخت نیست خدایی ولی خب بستگی به علاقتون داره  با اوراق قرضه و پول و وام در ارتباطین  و محاسباته زیاد  دوس دارید برید تو این رشته

سلام 

شما خودتونو بیشتر و بهتر از همه میشناسید 

هدفتون چیه؟ اشتغال و ادامه تحصیل؟ 

میتونید یه مدت کتاباشون رو خودتون مطالعه کنید و بعد تصمیم بگیرید

✔️ ⁩از آنِ خودت باش که ارزنده ترینی✔️⁩                      
برو دنبال علاقه ات تا در آینده حسرت گذشته رو نخوری عزیزم

خانوادم همش میگن حقوق هیچی اخرش نیست  دوستمم میگه ولش کن این همه عمرتو تلف نکن ممکنه بعدش هیچ بشه خیلی درگیری دارم

2706