2726
عنوان

خانومایی که احساس شادی و خوشبختی داریدو ندارید بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 477 بازدید | 60 پست
من احساس خوشبختی میکنم چون شوهرم خیلی دوستم داره یه مرد مهربون و دلسوز و چشم پاک اونیه که عاشقش بودم ...

عشقتون پایدار عزیزم 

بخاطر دختر گلت که اسمونی شد وانقدر سختی کشیدی متاسفم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به منم بگین در این مورد  من مادر یه پسر تقریبا 4 سالم با شوهرم مشکلی ندارم خوب زندگی می کنیم م ...

مگه همه باید برن دانشگاه؟خواهر منم دیپلمه..دوره های دارویاری رفت.الان کل خانواده به اون نیمچه تخصصش نیازمندن..علاقمندیتو پیدا کن و برو دنبالش.

مرگ پدر و مادر هم جز ضربه هدی سخت زندگیه..ولی خب..تنها چیزیه که دست بشر نیست و با گذر زمان باید باهاش کنار اوند..

الحمدلله رب العالمین❤
حتما خانواده شوهرت با فرهنگند که مشکلی نیست 

نه عزیزم اگه اینطورم بود بازم به هرحال تو روابط همیشه یه سری اخلاف پیش میاد 

من نمیگم اذیت نشدم اما تو زندگیم خیلی لحظات و اتفاقای زیبا هم داشتم و دارم چرا فقط بعد منفی و بدشو توجه کنم چه سودی به حالم داره 

وقتی نمیشه شرایطو عوض کرد باید خودمونو باهاش سازگار کنیم 

2728
مگه همه باید برن دانشگاه؟خواهر منم دیپلمه..دوره های دارویاری رفت.الان کل خانواده به اون نیمچه تخصصش ...

مرسی ولی مرگ پدر خیلی سخت بود برام الان اگ محبت یه پدر به دختری ببینم تحمل نمیارم بغض می گیره منو

اگه این رفتاراش حالت مَرَضی و غیرعادی داره که بیماره و باید درمان بشه  اما اگه میدونی از دوست ...

کلا سومین باره میبینمش

خب با زبون خوب بگه سلام نده

این دعواها و تهمتا چیه مثه گوسفند با ادم رفتار میکنه

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم خدایا مراقبم باش خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم.پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
مرسی ولی مرگ پدر خیلی سخت بود برام الان اگ محبت یه پدر به دختری ببینم تحمل نمیارم بغض می گیره منو

درسته..من خودم گاهی حتی بهش فکر میکنم بغضم میگیره شدید..با اینکه خداروهزار مرتبه شکر سلامتن..

شما که این داغو دیدی واسه سلامتی همه ی پدر و مادرا دعا کن

خدا به دلت آرامش و صبر بده🙏

الحمدلله رب العالمین❤
اگه این رفتاراش حالت مَرَضی و غیرعادی داره که بیماره و باید درمان بشه  اما اگه میدونی از دوست ...

مرض داره بد برداشت کنه حرف خوبم بد برداشت میکنه

در مورد همه ادما اینطوره هرچیزو به بدترین نوع ممکن برداشت میکنه

مگه قبول میکنه که درمان بشه

فعلا که منو مقصر میدونه

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم خدایا مراقبم باش خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم.پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
به منم بگین در این مورد  من مادر یه پسر تقریبا 4 سالم با شوهرم مشکلی ندارم خوب زندگی می کنیم م ...

تمام اینایی که گفتی راه حل دارن 

شروع کن ورزش کردن و سالم خوری برای وزنت 

دانشگاهم که قراره بری به امیدخدا 

جوونی هم نکردی بسم الله از الان شروع کن 

اما یه چیزی میگم یادت بمونه هیچوقت نزار بخاطر هیچ چیزی هیچکسی تحقیرت کنه این اجازه رو به دیگران نده تو به عنوان اشرف مخلوقات بسیار ارزشمندی دانشگاهم اخرش یه مدرکه چیز خاصی نیست 

پدرتم ابدی شده خدا رحمتش کنه سعی کن طوری زندگی کنی خوشحال بشه چون تورو میبینه و یه روزم بعد صدوبیست سال به وصالش میرسی (البته اعتقاداتتو نمیدونم) 

منم دارم بچه هامو مثل خودم میکنم اونا هم خیلی شاد نیستن

بخاطر بچه هات سبک زندگیتو عوض کن گناه دارن نزار تا هفت نسل بعداز خودت ادامه پیدا کنه 

سرنوشت خودتو اونارو عوض کن تو میتونی 

کلا سومین باره میبینمش خب با زبون خوب بگه سلام نده این دعواها و تهمتا چیه مثه گوسفند با ادم رفتار ...

حق با توهست بعضیا بلد نیستن یا نمیدونم غرورشون نمیزاره حرف دلشونو به زبون بیارن  

2706