1874
2075
عنوان

خانومایی که احساس شادی و خوشبختی داریدو ندارید بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 463 بازدید | 60 پست
انتخاب خودم بود ولی نمیدونستم انقد سخته.شوهرمم شعور نداره.بدون اجازه مامانش اب نمیخوره.پولش رو میده ...

شرایط خیلی سختیه درکت میکنم 

تیکرم برای اینه که ان شاءالله به امید خدا مشکلاتم حل بشه و یه شغل خوب نصیبم بشه  ؛لطفا برای سلامتی امام زمان و حاجت روایی خودتون و من یه صلوات بفرستین أللّهمَّ صَلِّ عَلى مُحَمّد وَ آلِ مُحَمّد و عَجِّل فَرَجَهُم  

منم از تک تک اتفاقای کوچیک زندگیم شاد و مسرور میشم..از برگ و جوونه زدن تک تک گلدونام..تمیزی خونم..حرف زدن با دخترم و همسرم..مشکلاتم دارم..ولی به وقتش و به اندازه ی خودشون روشون انرژی میذارم.به من یک بار فرصت زندگی داده شده،نه بیشتر

پس شاد زندگی میکنم

به منم بگین در این مورد 

من مادر یه پسر تقریبا 4 سالم با شوهرم مشکلی ندارم خوب زندگی می کنیم متوسط

اما چون سطح سوادم دیپلمه خیلی تحقیر میشم از طرف خانواده خودم حالا قراره برم دانشگاه ولی کلا من کودک درونم فعاله حس میکنم جوونی نکردم و زود ازدواج کردم 

اضافه وزنم دارم 

پدرمم فوت شده و خیلی حس محبتشو میخام خیلی

من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
من وقتی ۳ سال ازدواج کردم بچه ندارم چطور خوشبخت باشم 

میرم تو ۶سال😁😁😁 بچه ندارم

کلا ای وی افی هستم

اونم نشد😁

دعای من حاجت روایی تمام مادرانی که چشم انتظار یه نی نی کوچولو هستند 🤲🏻🤲🏻❤️❤️❤️
2073
من احساس خوشبختی میکنم چون شوهرم خیلی دوستم داره یه مرد مهربون و دلسوز و چشم پاک اونیه که عاشقش بودم ...

عشقتون پایدار عزیزم 

بخاطر دختر گلت که اسمونی شد وانقدر سختی کشیدی متاسفم 

تیکرم برای اینه که ان شاءالله به امید خدا مشکلاتم حل بشه و یه شغل خوب نصیبم بشه  ؛لطفا برای سلامتی امام زمان و حاجت روایی خودتون و من یه صلوات بفرستین أللّهمَّ صَلِّ عَلى مُحَمّد وَ آلِ مُحَمّد و عَجِّل فَرَجَهُم  
عشقتون پایدار عزیزم  بخاطر دختر گلت که اسمونی شد وانقدر سختی کشیدی متاسفم

ممنون عزیزم      دخترم رفتش بهتر از موندش  بود چون دردش علاج نداشت

تو این سایت هیچ دلبستگی ندارم فقط به رسم عادت اینجام خسته بودم از دنیای واقعی ، آدمای واقعی  امّا افسوس که تو مجازی  هم زخمی که ب روحت میزنن واقعیه 💔😔
به منم بگین در این مورد  من مادر یه پسر تقریبا 4 سالم با شوهرم مشکلی ندارم خوب زندگی می کنیم م ...

مگه همه باید برن دانشگاه؟خواهر منم دیپلمه..دوره های دارویاری رفت.الان کل خانواده به اون نیمچه تخصصش نیازمندن..علاقمندیتو پیدا کن و برو دنبالش.

مرگ پدر و مادر هم جز ضربه هدی سخت زندگیه..ولی خب..تنها چیزیه که دست بشر نیست و با گذر زمان باید باهاش کنار اوند..

حتما خانواده شوهرت با فرهنگند که مشکلی نیست 

نه عزیزم اگه اینطورم بود بازم به هرحال تو روابط همیشه یه سری اخلاف پیش میاد 

من نمیگم اذیت نشدم اما تو زندگیم خیلی لحظات و اتفاقای زیبا هم داشتم و دارم چرا فقط بعد منفی و بدشو توجه کنم چه سودی به حالم داره 

وقتی نمیشه شرایطو عوض کرد باید خودمونو باهاش سازگار کنیم 

منم از تک تک اتفاقای کوچیک زندگیم شاد و مسرور میشم..از برگ و جوونه زدن تک تک گلدونام..تمیزی خونم..حر ...

چقدر حس خوب گرفتم از حرفات افرین عالی هستی 

2032
مگه همه باید برن دانشگاه؟خواهر منم دیپلمه..دوره های دارویاری رفت.الان کل خانواده به اون نیمچه تخصصش ...

مرسی ولی مرگ پدر خیلی سخت بود برام الان اگ محبت یه پدر به دختری ببینم تحمل نمیارم بغض می گیره منو

اگه این رفتاراش حالت مَرَضی و غیرعادی داره که بیماره و باید درمان بشه  اما اگه میدونی از دوست ...

کلا سومین باره میبینمش

خب با زبون خوب بگه سلام نده

این دعواها و تهمتا چیه مثه گوسفند با ادم رفتار میکنه

خدا جونم امام زمان ظهور کنه هرچه زودتر. خدا جونم ایمانمو قوی کن. خدا جونم خسته شدم از تحمل 21ساله این بیماری، همه بیمارا رو به حق حضرت زهرا شفا بده منم همینطور.خدایا اخلاق همسرمو درست کن لطفا. خدایا همه مستاجرا و بی خونه ها خونه دار بشند. زندانیایی که بی گناهند ازاد بشند. خدایا گرفتاری همه حل بشه. خدایا مراقب خواهرو برادرم باش خوشبختشون کن. خدایا پدرومادرمو عاقبت بخیر کن. 
مرسی ولی مرگ پدر خیلی سخت بود برام الان اگ محبت یه پدر به دختری ببینم تحمل نمیارم بغض می گیره منو

درسته..من خودم گاهی حتی بهش فکر میکنم بغضم میگیره شدید..با اینکه خداروهزار مرتبه شکر سلامتن..

شما که این داغو دیدی واسه سلامتی همه ی پدر و مادرا دعا کن

خدا به دلت آرامش و صبر بده🙏

اگه این رفتاراش حالت مَرَضی و غیرعادی داره که بیماره و باید درمان بشه  اما اگه میدونی از دوست ...

مرض داره بد برداشت کنه حرف خوبم بد برداشت میکنه

در مورد همه ادما اینطوره هرچیزو به بدترین نوع ممکن برداشت میکنه

مگه قبول میکنه که درمان بشه

فعلا که منو مقصر میدونه

خدا جونم امام زمان ظهور کنه هرچه زودتر. خدا جونم ایمانمو قوی کن. خدا جونم خسته شدم از تحمل 21ساله این بیماری، همه بیمارا رو به حق حضرت زهرا شفا بده منم همینطور.خدایا اخلاق همسرمو درست کن لطفا. خدایا همه مستاجرا و بی خونه ها خونه دار بشند. زندانیایی که بی گناهند ازاد بشند. خدایا گرفتاری همه حل بشه. خدایا مراقب خواهرو برادرم باش خوشبختشون کن. خدایا پدرومادرمو عاقبت بخیر کن. 
2081
به منم بگین در این مورد  من مادر یه پسر تقریبا 4 سالم با شوهرم مشکلی ندارم خوب زندگی می کنیم م ...

تمام اینایی که گفتی راه حل دارن 

شروع کن ورزش کردن و سالم خوری برای وزنت 

دانشگاهم که قراره بری به امیدخدا 

جوونی هم نکردی بسم الله از الان شروع کن 

اما یه چیزی میگم یادت بمونه هیچوقت نزار بخاطر هیچ چیزی هیچکسی تحقیرت کنه این اجازه رو به دیگران نده تو به عنوان اشرف مخلوقات بسیار ارزشمندی دانشگاهم اخرش یه مدرکه چیز خاصی نیست 

پدرتم ابدی شده خدا رحمتش کنه سعی کن طوری زندگی کنی خوشحال بشه چون تورو میبینه و یه روزم بعد صدوبیست سال به وصالش میرسی (البته اعتقاداتتو نمیدونم) 

منم دارم بچه هامو مثل خودم میکنم اونا هم خیلی شاد نیستن

بخاطر بچه هات سبک زندگیتو عوض کن گناه دارن نزار تا هفت نسل بعداز خودت ادامه پیدا کنه 

سرنوشت خودتو اونارو عوض کن تو میتونی 

کلا سومین باره میبینمش خب با زبون خوب بگه سلام نده این دعواها و تهمتا چیه مثه گوسفند با ادم رفتار ...

حق با توهست بعضیا بلد نیستن یا نمیدونم غرورشون نمیزاره حرف دلشونو به زبون بیارن  

وقتی از همسرم نوازش و مهر و محبت نمیبینم نمیتونم شاد باشم😞

خانواده ها خیلی چیزا رو به بچه هاشون یاد نمیدن مثلا همین محبت کردن به همسر 

1718