2058
2075
عنوان

خانومایی که احساس شادی و خوشبختی داریدو ندارید بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 463 بازدید | 60 پست
خوشبختی وقتی برام هست که سلامتی خانوادم خوشحالی خاتوادم باشه متاسفانه ی سری مشکلات خانوادم دارن که س ...

از خدا میخوام مشکلاتتون زود حل بشه عزیزم برات صلوات فرستادم توکلت به خدا باشه 

دنبا همینه پرازمشکلات و اینجا محل ازمایش و محک زدن صبر ادماست 

تیکرم برای اینه که ان شاءالله به امید خدا مشکلاتم حل بشه و یه شغل خوب نصیبم بشه  ؛لطفا برای سلامتی امام زمان و حاجت روایی خودتون و من یه صلوات بفرستین أللّهمَّ صَلِّ عَلى مُحَمّد وَ آلِ مُحَمّد و عَجِّل فَرَجَهُم  
بیشعور که دورازجونش ولی اگه بدرفتاره میشه تاحدی درستش کرد و این پیشرفت حس خیلی خوبی داره 

نه بابا درست نمیشه که بدترم میشه منم فکر کردم درست میشه

بیشعورم نوش جونش از این بدترا حقشه

جلوی خودش به همسایه سلام دادم همسایه اپارتمان

اول اون سلام داد من جواب دادم

نبودی چه به روی من نیاورد

بهم میگه چه سر و سری باهاش داری

عربده بود که میکشید هولم داد تو اسانسور همش میگفت زنگ بزن بابات بیاد ببرتت

اونم منی که اصلا ارایش نمیکنم اصلا به صورت مردا درست و حسابی نگاه نمیکنم همه به نجابتم قسم میخورند

یه دیونه کامله

خدا جونم امام زمان ظهور کنه هرچه زودتر. خدا جونم ایمانمو قوی کن. خدا جونم خسته شدم از تحمل 21ساله این بیماری، همه بیمارا رو به حق حضرت زهرا شفا بده منم همینطور.خدایا اخلاق همسرمو درست کن لطفا. خدایا همه مستاجرا و بی خونه ها خونه دار بشند. زندانیایی که بی گناهند ازاد بشند. خدایا گرفتاری همه حل بشه. خدایا مراقب خواهرو برادرم باش خوشبختشون کن. خدایا پدرومادرمو عاقبت بخیر کن. 

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

بچه ها شوهرم یک ال سی دی جایره برد اصلا نیاورد من ببینمش یه راست برد خونه مامانش.حالا نکته مثبت این ...

حق داری عزیزم ناراحت بشی بهش بگو کارش درست نبوده 

تیکرم برای اینه که ان شاءالله به امید خدا مشکلاتم حل بشه و یه شغل خوب نصیبم بشه  ؛لطفا برای سلامتی امام زمان و حاجت روایی خودتون و من یه صلوات بفرستین أللّهمَّ صَلِّ عَلى مُحَمّد وَ آلِ مُحَمّد و عَجِّل فَرَجَهُم  
2073
از خدا میخوام مشکلاتتون زود حل بشه عزیزم برات صلوات فرستادم توکلت به خدا باشه  دنبا همینه پراز ...

ی دنیا ممنون فقط ی معجزه میتونه به خانوادم  سرو سامان بده 

بهترین نیستم اما خودمم😍
تا زمانی که توی یه ساختمون کنار مادرشوهر هستم خوشبخت نیستم 

داری بااین طرز فکرت روزای خوب جوونیتو هدر میدی عزیزم مطمئن همیشه مشکلاتی هست فقط شکلش عوض میشه پس نزار اعصابت خراب بشه و بعدا حسرت بخوری 

غصه شو نخور سعی کن شاد زندگی کنی 

بزرگترین دلیل خوشبختی اول از همه سلامتی خودمون و عزیزانمونه و دومین دلیلش آرامش و محبت بین ما و عزیز ...

احسنت عزیزم   

بزرگترین دلیل خوشبختی اول از همه سلامتی خودمون و عزیزانمونه و دومین دلیلش آرامش و محبت بین ما و عزیز ...

احسنت عزیزم   

تف به شرف مردی که زنش را میبره با مادرش تو یه ساختمون

عزیزم شما حق داری ازاینکه استقلال نداری و جایی که دوستش نداری زندگی میکنی ناراضی باشی و حتی بیشترازاینا عصبی باشی اما به من بگو اینها کدومش دردی رو ازت دوا میکنه ؟؟ غیر از اینه که فقط خودتم با مشکلاتت داری همکاری میکنی 

چرا اگه بااین حرفا مشکل حل میشد تا فردا ادم نفرین کنه ولی نمیشه فقط این تنش ها و ناراحتی ها جبران ناپذیره حتی تا نسلهای بعدتم تاثیر منفی میزاره 

مگه انتخاب خودت نبود بری تو یه ساختمون ؟

2032
عزیزم شما حق داری ازاینکه استقلال نداری و جایی که دوستش نداری زندگی میکنی ناراضی باشی و حتی بیشترازا ...

انتخاب خودم بود ولی نمیدونستم انقد سخته.شوهرمم شعور نداره.بدون اجازه مامانش اب نمیخوره.پولش رو میده مامانش.نمیتونم شاد باشم نمیتونم احساس خوشبختی کنم فقط واگذار کردم به خداا

من وقتی ۳ سال ازدواج کردم بچه ندارم چطور خوشبخت باشم 

خدارو قسم میدم به حضرت علی اصغر (ع) که فرزند سالم و صالح بهت بده تا خوشبختیت کامل بشه 

بعضی کارای خدا حکمتی داره عزیزم ولی شماهم حتما مامان میشی 

من احساس خوشبختی میکنم چون شوهرم خیلی دوستم داره یه مرد مهربون و دلسوز و چشم پاک اونیه که عاشقش بودم بهشم رسیدم از این بهتر نمیشه 

اما احساس خوشبختی نمیکنم چون شوهرم درس خوند اما شغلی پیدا نکرد

خودم درس خوندم اما خانه دارم 

پسرم از بچگی آسم داشت اینقدر دارو خورده که الان که بهتره اما مثل هم سن و سالاش نیس انگار از همه چی عقبه دو چرخه سواری بلد نیس فوتبال نمیتونه بازی کنه بلد نیس وخودشم بابت این همه عقب موندن از دنیای بچگیش ناراحته 

دخترم دو سالگی رفت اگر بودپنج سالش بودالان 

خانواده شوهرمم جیگرمو کباب کردن 

اما خوب اینا همشون  هیچ و ذره ایی از عشق بین منو شوهرمو کم نکرده ده ساله مثل همون پسر ۲۰ ساله و دختر ۱۷ قبل باهم حرف میزنیم  دلمون پر از غمه  ولی نیروی عشق بیشتر بود 

تو این سایت هیچ دلبستگی ندارم فقط به رسم عادت اینجام خسته بودم از دنیای واقعی ، آدمای واقعی  امّا افسوس که تو مجازی  هم زخمی که ب روحت میزنن واقعیه 💔😔
من اصلا آدم شادی نیستم😔

منم قبلنا خیلی شاد بودم بعد نسبت به خودم و زندگی سختگیر شدم اما یه مدتیه دارم تلاش میکنم فقط مثبت نگر و شاد باشم بچه هام حق دارن منو خوشحال و شاداب ببینن شماهم امتحان کن عزیزم 

نه بابا درست نمیشه که بدترم میشه منم فکر کردم درست میشه بیشعورم نوش جونش از این بدترا حقشه جلوی خو ...

اگه این رفتاراش حالت مَرَضی و غیرعادی داره که بیماره و باید درمان بشه 

اما اگه میدونی از دوست داشتن توهست سعی کن با همسایه احوالپرسی نکنی چه کاریه خب حساسیتشو تحریک نکن البته خودت تشخیص میدی مشکل جدی داره یا از علاقه ست 

بقیه ی رفتاراشم باید در نظر بگیری بعد قضاوت کنی 

2082
گفتم حتی چند روز قهر کردم چه فایده واسم داره

هیچی دیگه گلم اون اذیتت کرده خودت دیگه خودتو اذیت نکن بگذر و فراموش کن همین چند روز قهر باعث میشه یکم به خودش بیاد 

1718