2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مهریم ۱۴ سکه است‌‌‌.چیزی ب نامم نیست..ولی همسرم شاغله و خیلی زحمت میکشه برای زندگیمون..اصلانم ناراحت نیستم از مهریه پایینم...سال ۹۷عقد کردم

ام خاکه جوانه،بو من ژیانه،روح و جانم ب فیدای کوردستانه😍❤❤❤❤

یکم شوهرت و درک کن

،امین_داداش ،چگوارا سابق هستم:) ... حالا امین جونتون برگشته :) خواستند مارا تعلیق کنن غافل اینکه بذر بودیم؛) ......اقا سو تفاهم پی نیاد ما سر ب زیریم ب خداااا ما را گزارش نزنین یه چندتا بحث کردن و داشتن اختلاف نظر چیه مگه نباشه باید شک کرد!.... ودر اخر تشکر میکنم از نی نی یارها مخصوصا شبش که ما رو مورد عنایت قرار دادن و تعلیق نکردن  و به اخطار بسنده کردن کوچیک همتونم هستم:) واقعا چرا تاپیکام رو تعطیل میکنین😑عضو ستاد مبارزه با مرد ستیزی. بقیش یادم اومد میگم
2738

منم مهریه ام کمتر از 14 سکه اس هیچی به نامم نیست شوهرم شاغله و 3تا ملک هم داریم سال 91ازدواج کردم و قبل ازدواج هیچی نداشتیم  الحمدلله 

چرا خانما همه اش بفکر چی بنام منه چی بنام اونه خیلی بده فقط چشم و هم چشمی میاره و اونایی که چیزی به اسمشون نیست احساس سرشکستگی کاذب ایجاد میکنن. 

من الان خدا رو شکر احساس خوشبختی میکنم هرچند دعوا و قهر هم داریم 

خواهشاً دوستان عزیزی که مهریه اتون سنگینه کلی ملک هم بنامتون دارید نوش جونتون خوشبخت هم باشید ولی هیچی تو جیب بقیه  نمیره پس لطفا اینقدر فخر فروشی هم نکنید 

من عاشق خودم هستم چون من معجزه ی خدام🥰😄😄😍خانمای عزیزازتون خواهش میکنم برای ارامش دل همه امون،شفای بیماران وعاقبت بخیریمون یه صلوات بفرستید🤗منم از خدا میخام بحق این ایام هرچی تو دلتونه زود زود براورده بشه🙏💐
2706