2726
عنوان

اشتباهای ارایشی که تو اکثر خانومای ایرانی میبینم📛📛📛

| مشاهده متن کامل بحث + 82052 بازدید | 1096 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان ایراد ارایش منو بگید

ایراد ارایشی نداری بنظرم ولی فقط احساس میکنم ابروهات تا به تاس🤨

°دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°
2728
ولی برای پوست چرب باعث میشه بماسه😬

اینم هست 😁

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

لطفا لطفا لطفا بعد ارایش شب صورتتون رو بشورید به شیر پاک کن و میسلار خالی اکتفا نکنید

لطفا آرایش چشمتون کامل تمیز کنید زیر چشم اثرات مداد و ریمل باقی نذارید

با آب خالی نشورید با صابون گلنارم نشورید 🤨 با شوینده مخصوص

لب هاتون رو مرطوب نگه دارید پوسته پوسته بخدا زشته

😍ریملی که حجم بده لطفا معرفی کنین با قیمت مناسب

ریمل مارک خوب و گرون که هودا بیوتی خوبه اصلش.

ولی ارزون در حد 20 یا25 مدل the false lash که 13میل هستش فوق العادس.قوطیش سورمه ایه

ممکنه واسه ارامش و حل مشکلام صلوات بفرستی ؟؟؟؟:
من یه ذره هم بیرون ارایش نمیکنم تامام😐 مگر مهمونی باشع چرا باید درگیرارایش باشیم خدایی بیاین این ...

من واقعا عاشق ارایشم و واقعا به خاطر دل خودمه.حتی تو خونه شوهرمم نباشه باز ارایش میکنم حالم خوب شه😬ولی ارایش ملیح

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

رژ لب مسی نمیدونم چ صیغه ای بود ک یه زمانی باب شد هنوزم بعضیا ولش نکردن

بدترین اشتباه بنطرم ترجیح دادن اینه ک لوازم ارایش نامرغوب و فیک استفاده کنن اما لدون ارایش نباشن

ریمل های پاسوسکی هم که عالمی دارن

عزیزم  میخام تو خونه خودم ارایش کنم  برای زیرسازی پوست چیا باید بخرم؟ از لایه ی اول به ب ...

اسم اون برقا هایلتر 

از کانتورینگ از کوچیک کردن بینی استفاده می کنند 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
لطفا لطفا لطفا بعد ارایش شب صورتتون رو بشورید به شیر پاک کن و میسلار خالی اکتفا نکنید لطفا آرایش چش ...

👍👍

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2706