1735
1765

اغراق تو ارایش..رژ گونه و کرم پودر بیش از حد که ماسیده شده.خط چشمی که متناسب مدل چشم نیست و زیادی کلفته.ریملی که مژه هارو به هم چسبونده.رژ لب بیش از حد روشن یا بیش از حد تیره..

اشتباهاتی که سن و بالاتر نشون میده:لباسای همیشه تیره ..مدل موی نامناسب.رنگ موی نامناسب.ابروهای نازک یا بیش از حد کلفت و پررنگ(مثل تتو)پوست کدر و لک دار.ارایش غلیظ.

یه ارایش مناسب اول از همه زیرسازی خوب برای پوست میخواد.مهم نیس کرم پودر ارزون دارین یا کانسیلر ندارین مهم اینه همون کرم پودر مناسب رنگ پوستتون باشه و کاملا یکنواخت به صورت یه لایه طبیعی روی پوستتون پخش شه.سایه روشن سن تون و کمتر نشون میده.خط چشم نازک و روبه بالا هم همینطور.رنگ رژ لب باید مناسب رنگ پوست و موهاتون باشه.فرمژه یادتون نره.به ناخن هاتون اهمیت بدین حتی اگه کوتاه هستن مرتب باشن و از لاک و برق ناخن استفاده کنین.اگه شماهم نکته ای میدونین بفرمایین😬

کاربری قبلیم واسه سال 1300😌من از اجداد مونا تهرانی هستم.نی نی یار 0 هستم😀😝

کافه خوندنی، جایزه نقدی برای مطالعه و پاسخ به سوالات، 

هر ماه یک جایزه ۱ میلیون تومانی، ۲ جایزه پانصد هزارتومانی و ۱۵ جایزه دیگر، برای ورود اینجا کلیک کنید

1718

کرم مرطوب کننده قبل از کرم بزنید باعث میشه کرم قشنگ تر روی صورت بخوابه 

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی. مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکرت🙏.                             دوتا تاریخ ک از همه خیلی دورم نبودن فهمیدم مادر شدم 😍 یعنی قشنگ ترین حس دنیا 98/11/5و 99/3/2 بهترین روزای عمرم بود چون بی بی چکم مثبت شد ☺️ ولی خب از اونجای ک قسمتم نبود یکیش پوچ بود و دومی سقط خود به خودی 😔 ناراحت شدم از خدا دلم گرفت گفتم چطور به کسی ک نمیخواد تند و تند و میدی و اون سقط می کنه ولی من ک سه سال منتظرم میدی و میگیری 😢 درست بنده خوبت نیستم ولی اذیتم نکن 🙁 من توان این مشکلات و ندارم 😔 همون موقعه ک داشتم تو مطب دکتر این حرفها و تو دلم میزدم 🥺 نمیدونم خانمی ک از کجا میدونست چه اتفاقی برام افتاده اومدم نشست کنارم و گفت روزی خور دنیا نبودن ک رفتن 😞 ناراحت نباش مادر میشی چون اگه خدا نمی‌خواست بهت بده مهرشو از دلت می‌برد 😢 این حرف باعث شد قلبم بلرزه 🥺 من از خدا بزور گرفتم جفتشون و حالا داشتم بابت چیزی ک تو اون زمان قسمتم نبوده ک بهم برسه ناشکری میکردم 😔 یه لحظه خجالت کشیدم از خدا 😔 گفتم خدایا راضیم به قسمت و تقدیری ک برام نوشتی 😍 ببخشید بخاطر ناشکریم 😓
کسی سوال داره از من  هم میتونه بپرسه.میکاپ ارتیستم.

😍ریملی که حجم بده لطفا معرفی کنین با قیمت مناسب

توی رژ لب زدن از جوکر الگو نگیرین با تچکر😐

°دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°
1760
همزمان آرایش غلیظ چشم و لب خانوما یواش تر،   یکیش رو غلیظ می کنن معمولا

👍😁

من یه ذره هم بیرون ارایش نمیکنم تامام😐

مگر مهمونی باشع

چرا باید درگیرارایش باشیم خدایی

بیاین این فرهنگ ارایش رو برداریم خودمونم راحت کنیم

نظرات همه قابل احترامه

ولی نگید بخاطر دل خودمونه

عروسکدوزم،عروسکامو میتونید تو تاپیکای قبلیم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
کرم مرطوب کننده قبل از کرم بزنید باعث میشه کرم قشنگ تر روی صورت بخوابه 

ولی برای پوست چرب باعث میشه بماسه😬

مژه هاتون لطفا عین پای سوسک نکنید رژلب از زیر بینی تا بالای چونه نزنید 🤮

😂👍

کسی سوال داره از من  هم میتونه بپرسه.میکاپ ارتیستم.

عزیزم  میخام تو خونه خودم ارایش کنم 

برای زیرسازی پوست چیا باید بخرم؟

از لایه ی اول به بالا میشه توضیح بدی؟

کانسیلر و اون براقا که روی گونه میزنن چیه اسمش؟

واسه گریم بینی چکارکنم؟

هر وقت حال دلتون خوب بود منم دعا کنید خدا بهم یه فرشته کوچولو بده...مرسی ..آاامین😘🙏
1665
الان ایراد ارایش منو بگید

ایراد ارایشی نداری بنظرم ولی فقط احساس میکنم ابروهات تا به تاس🤨

°دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°
ولی برای پوست چرب باعث میشه بماسه😬

اینم هست 😁

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی. مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکرت🙏.                             دوتا تاریخ ک از همه خیلی دورم نبودن فهمیدم مادر شدم 😍 یعنی قشنگ ترین حس دنیا 98/11/5و 99/3/2 بهترین روزای عمرم بود چون بی بی چکم مثبت شد ☺️ ولی خب از اونجای ک قسمتم نبود یکیش پوچ بود و دومی سقط خود به خودی 😔 ناراحت شدم از خدا دلم گرفت گفتم چطور به کسی ک نمیخواد تند و تند و میدی و اون سقط می کنه ولی من ک سه سال منتظرم میدی و میگیری 😢 درست بنده خوبت نیستم ولی اذیتم نکن 🙁 من توان این مشکلات و ندارم 😔 همون موقعه ک داشتم تو مطب دکتر این حرفها و تو دلم میزدم 🥺 نمیدونم خانمی ک از کجا میدونست چه اتفاقی برام افتاده اومدم نشست کنارم و گفت روزی خور دنیا نبودن ک رفتن 😞 ناراحت نباش مادر میشی چون اگه خدا نمی‌خواست بهت بده مهرشو از دلت می‌برد 😢 این حرف باعث شد قلبم بلرزه 🥺 من از خدا بزور گرفتم جفتشون و حالا داشتم بابت چیزی ک تو اون زمان قسمتم نبوده ک بهم برسه ناشکری میکردم 😔 یه لحظه خجالت کشیدم از خدا 😔 گفتم خدایا راضیم به قسمت و تقدیری ک برام نوشتی 😍 ببخشید بخاطر ناشکریم 😓
1651